Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.Van egy srác a suliban és eléggé bejön nekem.Eleinte nem jött be sőt nem is gondoltam arra hogy megtetszhet,mert hát nem egy álompasi,nem a lányok álma.Most azonban amióta megismertem rájöttem hogy nagyon kedves és,bár nem a külseje miatt,de megtetszett.Nem merek odamenni hozzá mert ő is az ő osztálytársaival lóg és én is a hülye:) barátnőimmel(Egyébként a barátnőimnek sem jönne be,mint pasi.És hát igazából nem is tudják hogy nekem bejön de ez most mindegy).Facebookon sem fogadott el .Nem olyan régen voltunk(az ő osztálya meg az én osztályom) egy kiránduláson,néha rám nézett meg néha beszélgettünk is de semmi komoly.Szóval nem tudom most hogy mit tehetnék.Ebben kérek tőletek tanácsot,mert tényleg nem tudom mit tegyek.

Előre is köszönöm. :)


2013. ápr. 5. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg! Ennyi az egész
2013. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
na én is pont igy voltam, ha tetszel nki el fogja mondani ha nem akkor ne is próbáld mert leégeted magad.
2013. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 5. 13:55
 4/5 A kérdező kommentje:
És mi lesz akkor ha nem mondja el hogy tetszem? :(
2013. ápr. 5. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ne szórakozzon veled :D. Ne támadd le vele, csak szépen finoman. Hajrá
2013. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!