Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek ez tényleg tetszik?

Figyelt kérdés
Magatok közt ler*b*ncozzátok, amikor meg ott kelleti magát nektek, szíves örömest tapogatjátok, stb... Szóval ez most annyira bejön? Hogy a lány menjen oda? Ti már nem akartok "küzdeni"?
2013. ápr. 5. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell általánosítani!

A sok kis tini fiúcska meg az elkényeztetett hülye hiszi és csinálja ezt.

Az igazi pasi szeretnek vadászni harcolni egy csajért.

Már ha az adja magát

2013. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Menjen oad a lány, megtapogatják, párszor megfektetik, kibeszélik és ennyi.

De barátnőnek, feleségnek nem igazán kellenek az ilyen lányok.

2013. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tetszik főleg ha csak dugni akarunk.
2013. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah, ez amolyan tipikus pasi viselkedés, amit férfiként sem vagyok képes felfogni: kell a hódítás, kell a szex, de egy büdös gyökér aki meg is adja. Nekem is van olyan haverom, akinek folyton sírt a szája, hogy nincs punci, aztán akadt egy kemény arc csaj, aki kerek perec megmondta neki, hogy dugópajtást keres és rá gondolt. Onnantól minden alkalom után hallgattuk, mekkora r1banc. Kérdem én: hol a hála? Én pasi vagyok, de soha nem tudnám úgy csoportosítani a nőket, hogy aki lefekszik velem, az r1banc, aki nem, az meg fap1na...
2013. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarunk küzdeni!Kiábrándító női hülyeség!Kellesse magát csak a nő!
2013. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!