Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? Máskor nem így viselkedett

Figyelt kérdés

Egész kicsi kora óta ismerem mivel velünk szembe lakik és régen nagyon jóban voltunk.

Pár éve viszont mintha az egészet elvágták volna, nem beszéltünk csak köszöntünk egymásnak, fura lett a lány.

Ha jól emlékszek akkor 1,5 éve éve beszéltem vele hazafele jövet, vagyis próbáltam de ő nem akart beszélni velem mert szinte meg se szólalt pedig tudom h mindig is barátságos volt.


Tavaly tavasszal meszeltem náluk és akkor elég jól elbeszélgetünk, meg is lepődtem rajta.

Ma voltam náluk mert a gépen pár dolgot nem tudott és jól eldumáltunk, kínál üdítővel stb...

Mit tanácsoltok? mit tegyek ha azt szeretném h járjon velem? Hogy tudnám vele tartani a kapcsolatot?

Nem hívhatom el vhova mert randinak hinné.

Nyomulni nem akarok mert van kialakulóban kapcsolata ezért lehet h nem is venné jó néven. De még nem késő...


2013. ápr. 5. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd el, miért baj az, ha randinak hinné? Nem az lenne?
2013. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!