Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Szoval , van egy "új" osztálytársam , és hát két évvel idősebb tőlem, mert 2x bukott , és most itt van Pesten :D (nem itt lakott)!

Az utóbbi időben, vele ülök, és nagyonjól megvagyunk, mindig avval viccelődik, hogy majd akkor jösz este egy menetre? , velem meg bármivel lehet viccelődni.. :DD És ma is, majdnem minden szünetben a suliban, behúzott a férfi mosdóba :D és ott úgycsinált , mintha megd*gott volna.. :D

nagyon vicces,kedves :D én 16 /L ő pedig 18/F



2013. ápr. 3. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Szánalmas h engeded h ezt csinálja veled boccs h ezt irom de r*b* vagy v mi???
2013. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Bunkó tanulatlan paraszt srác + 1 naiv kiscsaj

Szép kilátások

2013. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Cigányok vagytok? -.-'
2013. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már most válaszolok arra a kérdésre amit pár nap múlva fogsz feltenni: Igen, lehetsz terhes.
2013. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
van rá 500 forintom hogy belátható időn belül nem csak úgy fog tenni mintha dugná a csajt... ki akar fogadni?
2013. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki, csak nem tud udvarolni. Nyugodtan menj fel hozzá, de a suli wc-ben sokkal izgibb.
2013. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dugna, mivel a poénjai mind erre mennek ki. Buta vagy, ha hagyod neki ezt.
2013. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmasan buták lehettek mind a ketten.:S
2013. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1. Nem a kérdésre válaszoltok

2. nem tudjátok a résleteket

3. Én nem vagyok az a fajta akit, csak úgy lehet dugni, stb.. képzeld szűz vagyok :)

4. Mondom , hogy csak hülyülünk.. annyira már ismerem! szoval..

2013. ápr. 3. 18:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves , válaszoló! nyogottan fogadhatok! örömmel fogom vigyorogva nézni, hogy ti buktok rajta :))
2013. ápr. 3. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!