Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Nektek melyik tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Egy rocker, egy rapper, vagy egy punk? Miert? Kulsore es belsore?

2013. ápr. 5. 20:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
skinhead!
2013. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 £aRA válasza:
rocker vagy punk. de inkább a belső számít:)
2013. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mi a baj a rapperekkel?
2013. ápr. 6. 15:26
 14/28 anonim ***** válasza:

na mert a justin bibőr meg a vándájreksön meg a gángám sztájl azán nagyon férfias...-.-

A metál kemény és férfias, lehet, hogy már nem "divat", de az nem azt jelenti, hogy szar. a gángnám sztájl meg ezek a f*szságok mind divatszsarok, azért hallgatják őket... a Rock és Metál nem divat, hanem tényleg egy stílus.

Ha lány lennék, biztos, hogy rocker vagy punk \m/

2013. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Engem rettenetesen fel tud cseszni, ha valaki azért tesz vagy nem tesz valamit, mert "divat"!!! Ki nem szarja le a divatot?! Nekem vannak nagyon jó rocker meg punk barátaim, söt darkok is, és mind olyanok, akik nem divatból szeretik! Engem egy Ádi nevü, igazi punk húzott be, olyan anarchiás punk, és szerintem így a helyes, hogy azokhoz tartozom, akik öszintén ezt vallják! Mert lehetnék emos, simán, mivel hogy az menöbb... De teszek rá! És a kérdésre válaszolva, nekem a punk.
2013. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
Háát... Az van, hogyha a sulinkban díjaznák a legjobb kislány díjat, azt én vinném el... De imádom a punk-rock zenei stílust, szóval ha lenne egy rendes punk srác... Bár ki tudja! Nem hiszem hogy összejönnék egy kemény, anarchista rosszfiúval. De lehet.Rapper kizárt, rockerrel meg úgy vagyok, mint a punkkal. A rappert zenei stílus és a macsó szépfiú imidzs miatt zárnám ki
2013. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Jah, igen. Nekem se jönnek be a rapperek. Persze nem kapcsolom ki a tvt, ha megy valami rap -csak elnémítom... :)-, söt Eminemet még szeretem is. De hogy összejöjjek egy rapperel, aki azt hiszi, hogy ö a nagymenö, és 5ször nagyobb pulóverben nyomja a szerinte menö dumát, miközben azt hiszi, övé a világ?! Nem, köszönöm, azt nem. Nekem egy punk vagy rocker jönne be, de ennyi, meg dark, de az nincs a felsorolásban, ugye.

utolsó elötti vagyok.

2013. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
miért? te melyik stílust szereted?
2013. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem? A punk. Meg még egy pár (egy icipici pop, egy hangyányi dark, mérsékelt mennyiségben rock, stb...) De rapper az semmiképp. Mondom, Eminem az oké, te a többi már nagyon nem. Mért, neked?
2013. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nekem? A punk. Meg még egy pár (egy icipici pop, egy hangyányi dark, mérsékelt mennyiségben rock, stb...) De rapper az semmiképp. Mondom, Eminem az oké, de a többi már nagyon nem. Mért, neked?
2013. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!