Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Mit szólnátok, ha ismerkednétek egy férfival, aki egyébként tetszik is, de kiderülne róla, hogy csak a 8 általánossal rendelkezik?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok, de csak a 8 általánost végeztem el családi okok miatt. Jelenleg kialakkulóban van egy kapcsolatom egy remek lánnyal, akinek viszont van érettségie és most megy főiskolára is. Idáig még nem jött fel a téma, hogy milyen végzettségem van, de érdemes elmondani neki, vagy inkább hazudjak? Sok lánynak hazudtam ebben a témában, de benne a "nagy Őt" látom és nem szeretnék hazudni neki. Egyébként 21 éves a lány.
2013. márc. 29. 15:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
-k
2013. márc. 29. 15:37
 2/22 anonim ***** válasza:
Az igazat mond el neki.
2013. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Az ész nem az iskolán múlik. Inkább egy 8 általánosos

csaj, aki értelmes, mint egy egyetemet/főiskolát vég-

zett, és képtelen elkészíteni egy rántottát :)

2013. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nos ez nehéz...nekem is csak ennyim van és hát eléggé szégyenlem is.Viszont én soha nem közöltem az elején előbb megismertettem magamat az illetővel.Utána meg szerintem ha már vannak érzelmek is a dologban akkor meg már mindegy 25L
2013. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

nyilván csalódott lennék...

de ha nem mondod el neki, akkor nem lesz hosszútávú kapcsolat belöle, ne hazudj

ha itt nemnakarod leírni, neki elmondhatod az okát is, és ha tényleg a nagy Ő, akkor nem fog érte haragudni :)

2013. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Csakis az igazat mond neki!
2013. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nade egy pillanatra: aki egyetemet végigbüfézi, az szerin-

tem eleve le van maradva a 8 általánososhoz képest, mert

ők már fiatal koruk óta DOLGOZNAK! És az élettapasztalatot

nem az iskolapadban osztogatják :)

2013. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
valakiafalatkaparja-ott a pont!25L
2013. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerkedj meg vele, aztán ha sor kerül rá elmondod, de ha komolyabb kapcsolatot akarsz tőle akkor ne hazudj, mert ha később az derül ki, hogy hazudtál akkor még nagyon gond lesz.

Viszont ha normális a csaj akkor lehet, hogy azt mondja, hogy ez miatt nem kell rosszul érezned magad, ő így is kedved.

2013. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Pixi3 ***** válasza:
100%
Apának is csak 8 általánosa van és mégis okos ember. Amúgy ha engem kérdezel a középiskola csak az általános műveltséget növeli, az életben szinte egyik tantárgynak sem veszed különösebb hasznát.
2013. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!