Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mit szoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit szoltok egy ilyen "adatu" csajhoz?

Figyelt kérdés
164/56 kg vagyok... noni nem tudok.. szerintetek kene fogynom?.. egy fiu haverom szerint meglatszik rajtam, es lekene adnom 2-3 kg.t....

2013. ápr. 5. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes
2013. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:D

Mondtam,hogy nem kell.

2013. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-3? az semmi, és reggel 81 vagyok este 85
2013. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

koszi.. a kor lemaradt :) 19...

foley tudom!! de az te vagy!! :))

2013. ápr. 5. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Soktól függ ez. A csipőd és vállszélességtől is... Az pedig adottság. Nincs képed?
2013. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tökéletes :)
2013. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek :)
2013. ápr. 5. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az itt lévő többi pasi milyen, de én nem számok alapján döntöm el, ki a jó nő meg ki nem...
2013. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostanság izgatnak a kicsit husis csajok, de ne legyél több 60-nál, mert az már tényleg sok lenne. Ja hát én még tőled is vékonyabb vagyok fiúként szóval, nem lehetsz valami kövér az tuti. Talán van nagy melled vagy feneked és az viszi a súlyt.
2013. ápr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!