Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok, lehet esély ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, lehet esély ebben?

Figyelt kérdés
Szóval, egy srác rám írt Facebookon, hogy bejövök neki, szeretne megismerni és pár szót üzenetben váltani velem. Szimpatikus, szerintetek egy-két szót megér? Amúgy nem egy naiv kislány vagyok, aki a nagy hercegét várja, csak arra lennék kíváncsi, ennek vajon lenne-e bármi esélye, hosszútávon? Volt aki így ismerkedett meg a párjával, vagy ez mind csak hecc?
2013. ápr. 4. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne benne az esély?
2013. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek, hát igaz. Csak nem szoktam Face-en ismerkedni és azért kérdeztem, kinek mi a tapasztalata..
2013. ápr. 4. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
én sem szoktam facen ismerkedni de ha egy lány rámirna akkor biztos szentelnék neki pár mondatot addig ap ontig amig tisztább képet nem kapok róla. Persze ezt addig csinálnámamig szingli vagyok. Párkapcsoaltban válasozlnék neki de az elején tisztáznám hogy maximum barát.
2013. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!