Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Hogy néz ki az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogy néz ki az ideális pasi számotokra? Kort is, ha lehet.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy ideális, legalábbis számomra. A lényeg, hogy fogjon meg benne valami, aztán találkozzunk többször, és ismerjem meg. Legyen önálló gondolata, és amellett tartson ki, határozott és férfi. Aki a külsődet nézi, az felszínes, és az már rég nem jó!
2013. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp legyen idősebb tőlem!
2013. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
pont mint a barátom :)
2013. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Átlagos alkat, nem vékony és nem is kondis. Átlagos magasság, 175 és 180 között. Minimális szőr a mellkason, többi területen nem érdekel. Rövid haja van és lehet benne matatni. :) Stílus, viselkedés, öltözködés szintén fontos. Inkább egyszerű legyen, mint egy díszbu.zi papagáj, metroszex, emo, punk, stb. szörnyűségek. Szeretem ha kevésbé színesen öltözködik. Ahogy körülnézek elég sok ilyen férfit látok, remélem egyszer kezdeményez az egyik. :)
2013. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp legyen idősebb nálam.

Határozott,férfias.

Pont,mint a tánctanárom! :)

2013. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jajj... Engem tényleg csak annyi érdekelne, hogy ha leírnátok, nektek személy szerint hogy néz ki egy vonzó pasi. Nyilván számít a belső is, de engem itt most nem az érdekel.
2013. ápr. 5. 22:03
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj ha fiatalabb. Jobban vonzzanak a fiatalabbak, mint pl a legtöbb 25 éves. Ritka aki 25 évesen nem 30nak néz ki...


21/N

2013. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De ez olyan butaság, hogy nekem mi tetszik, ha elmondom, akkor neked is az fog? Vagy mi ez???? WTF???
2013. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát koromhoz képest nagyon nem jön be a kisfiús stílus...babapofi...pfájjj :D

Igazából ha csak kinézetről van szó,akkor szőke haj és kék szem mellőzve.Zöld szem mindent visz.Sötétebb hajszínek tetszenek.A kissé hosszúkás,loboncos frizura a kedvencem.Nem szeretem,ha túl rövid,vagy túl hosszú a haja az illetőnek.A kopaszoktól egyszerűen kiráz a hideg.A raszta haj is bejövős :D Magassága tök nyolc.Mondjuk én 175 cm magas vagyok,nagyon nem zavar,ha a pasi kisebb.Hát,az ilyen törékeny test neeem annyira tetszik.Sem az izomagy stílus.Olyan pont jó legyen.A felesleg sem zavar,kockahas nélkül is megvan az ember,nemdebár?Ha még a ruházkodást vesszük,akkor a laza,kissé hanyag (pl. farmer kicsit lóg,1-2 számmal nagyobb a pulcsi).A borosta eszméletlenül bejön nekem.Ne legyen már olyan az illető,mint egy giliszta.Persze esőerdő se kell sehova,túlzásokba ne essünk :D

Meg számomra a belső is nagyon fontos,sőt,az a legfontosabb számomra.De mind a kettő tényező sokat jelent.

Szóval ennyi lenne :) 15/L

2013. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Magas, a többi meg majdnem mindegy, nincsen olyan számomra, hogy ideális. Ha rendben van, és jól elvagyok vele, aztán belé szeretek, akkor ideális.
2013. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!