Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek milyen egy ideális pasi?

Figyelt kérdés

hogy nézzen ki?

belső tulajdonságok?

szőrös/csupasz legyen-e..stb..

mindent

akivel járnátok is..


2012. ápr. 20. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

előnyök:

ne legyen alacsony :)

fiú alkata legyen, jól is nézzen ki

legyen életcélja

mérsékelten legyen humora :DD

h csupasz.. :D és stb. azt nem kérdezem meg,amikor vki elkezd járni vkvel..:D

2012. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tokeletes, idealis pasi nem letezik, hozza kell tennem, hogy no sem. Nekem az osszkep szamit. Azert fel tudok neked sorolni par elonyos tulajdonsagot. Szeretem, ha egy pasi izmos, nem izomkolosszus, csak azert ne legyen veznacska. Figyeljen magara, nem a szepfiukra gondolok, hanem az alapveto rendes es rendszeres tisztalkodasra. Nalam plusz pont, ha azokat a finom illatu deokat hasznalja. Tudom, hogy a finom illatuval nem mondtam sokat, de ez holgy fuggo es remelem azt is tudod, hogy ezeket direkt igy keszitik. A nagyon eros, kohogteto keszitmenyek nem tul kellemesek. Ennyit a kulsorol. Az is fontos, hogy legyen sutni valoja az illetonek. El lehessen vele beszelgetni eleg sok mindenrol, legyen onallo velemenye, de ugyanakkor kepes legyen kompromisszumokat is hozni. Ne tekintsen a holgyekre eszkozkent, part keressen. Bar tudom, hogy az egyenjogusag koraban elunk, ezert nem varhatom el, hogy udvariasak legyenek az urak, ezert ez nem is egy feltetel, de mindenkeppen plusz pont. Azt hiszem korulbelul ennyi, lehet, hogy soknak tunik...
2012. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

külső:sötét haj vagy szőkés barna,barna szem,magasabb nálam(170 körül),átlag testalkat,ne nagyon legyen szőrös

belső:kicsit vagány de ne higgye azt hogy ő a király,rendes,okos(legalábbis nem buta mint a tök),szánjon rám időt ne csak a haverokra,legyen laza és ne csak a szexre hajtson

2013. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!