Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a gázabb? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a gázabb? Egy duci lány vagy egy vézna fiú?

Figyelt kérdés

Rajtam van 15 kiló felesleg, szóval nem vagyok hű de mennyire elhízott, mégis sokszor kapom a megjegyzést, hogy nézzek már tükörbe, és legtöbbször olyan fiúktól akik gyengék, izomtalanok. Szerintetek nem igazságtalan ez kicsit a részükről?


Szerintem egy kisfiús testalkatú srác nem sokkal marad le cikiség tekintetében egy teltebb lánytól. Ti hogyan vélekedtek?


2013. ápr. 5. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem 15 kg súlyfelesleg eléggé sok, más 3-4 kg felesleggel önbizalomhiányban szenved. A sovány, gizda egészségesebb, mint a túlsúly. A megjegyzések viszont bunkók, semmi kétség.
2013. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a vézna fiú. Akit már tényleg megszerettem, attól el tudnám viselni, ha lefogyna mondjuk valami betegség miatt, biztos emiatt nem hagynám el, megérteném. De amúgy hányingerem van a sovány pasiktól, nem tehetek róla, de szerintem szörnyen néznek ki. Ráadásul ugyanúgy, mint aki kövér, a sovány is tehet érte, hogy ne legyen izomtalan. Jó, nem mindenkinek könnyű, de lehet ellene tenni.
2013. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyik sem gáz!

De, aranyom, igazságtalan, az emberek mindig kritizálni fognak, ha kövér nő vagy, akkor, ha izmos nő vagy, azért, ha vékony pasi, azért, ha vékony nő, akkor meg azért, ha meg izmos pasi vagy, akkor meg azt hiszik, buta vagy. De, igazságtalan, viszont lehet hogy nem jófejség veled szemben az, hogy lekövéreznek, de a te részedről sem jófejség, hogy őket cikized. Foglalkozzon mindenki a saját dolgával, és ne úgy próbálja meg jobban érezni magát, hogy a beszólásaival másokat elbizonytalanít.

2013. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy duci lány riasztóbb, de nem mondanám hogy ''gáz'':D ne az mondja a szemedbe hogy nem dolgozl meg a kinézetedért aki szintén ilyen.
2013. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

22:36

Szerintem joga van kritikával illetni azt, aki őt cikizi, és megnézni, hogy mire fel szekálják.

Egybéként gondolom irigyelhetnek is, hogy rajtad legalább van valami, ők meg nem tudnak erősödni.

Lányként a férfiak érdekelnek, és egy nálam sokkal vékonyabb, esetleg alacsonyabb fiúra nem tudok férfiként tekinteni, ez nem zárja ki, hogy beleszeressek, de ha kezdeményeznék, nem náluk kezdeném.

Így lányként szebbnek látom a kis túlsúllyal rendelkezőket, mint a soványakat, kifejezetten taszít, ha valakinek rés van a combjai között, de ez már az én heppem, nem ítélek el senkit emiatt, csak kiráz a hideg a látványtól.

2013. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Joga éppen van, csak nem jófej dolog, és nem lesz tőle különb, mint azok, akik őt cikizik.
2013. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én izmos vagyok és nekem duci csaj kell. nah most akkor mi van? :D
2013. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vezna paliktol en is ockodom.

Eddig ahanyszor veznat lattam hat....nem akarok bunkozni,de tenyleg nem kellemes a szemnek.Ha beteg akkor ertheto.De maskepp eroltesse meg magat.....

2013. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért erőltetné meg? hogy neked kellemes látványban legyen részed? normális ember magasról lesz.rja, ki mit gondol róla. szóval ha neked van problémád más külsejével, az egyedül a te problémád, és neked kell megoldanod. hagyd abba mások bámulását.
2013. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony, sovány srác vagyok és már k.rávra unom, hogy a csajok magas igényei miatt nem lehet sosem barátnőm. Nem értem miért nem bírjátok elfogadni, hogy nem minden fiú dagadt típus, vannak, akiknek olyna nagy szenvedés egy-két kilót is felszedni, mint másnak lefogyni.
2013. ápr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!