Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak/férfiaknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak/férfiaknak miért nem tetszenek a kövér, dagadt, telt, duci (ki hogy nevezi őket)?

Figyelt kérdés
Ismerek sok olyan csajt, akinek azért nincs pasija mert nem sovány,hiába van szép arca. Vagy ez valami divat hogy a férfiaknak a sovány nő az ideál?:)
2013. febr. 23. 14:55
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
89%
Az ízlés nem magyarázható dolog,de úgyis mindjárt jönnek a "média tehet róla,mert mossa az agyad" -at skandáló zombik.
2013. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
74%
Divat? Ez nem divat kérdése.
2013. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
37%
mert a kövérek általában igénytelenebbek magukkal szemben
2013. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
45%
Mert ha tehenet akarok otthonra, akkor elmegyek az állatvásárba.
2013. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
37%

Nincsen ebben semmi média,csak ha én pasiként letolom a hátsóm edzésre és teszek érte,hogy jó pasi legyek akkor a csaj is tegyen már érte.

Meg igénytelenség ha kövér valaki.Igenis tegyen az alakjáért,nem egyszerű de valamit valamiért.

2013. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
35%

Ha szép az arca pláne extra rossz pont,hogy arra sem veszi a fáradtságot,hogy magára odafigyeljen. Heti 3 mozgás szerintem belefér,főleg a fiatal lányok naptárába.

Egy nőnél meg legyen alap,hogy odafigyel arra mit eszik és nem zabál,mint egy tank

2013. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
84%

mindenkinek megvan a maga genetikai adottsága, és ha valakinek ez olyan, h hajlamos a hízásra, akkor bizony figyeljen magára oda!


ne általánosíts! Nekem nem tetszenek a molett lányok, de pl van egy ismerősöm, akinek kis mitugrász létére eddig csak nála jóval nagyobb darab barátnője volt

2013. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%
A túlsúly egyébként sem egészséges dolog, iszonyatosan megterheli a szívet és már egész fiatalon érrendszeri problémákhoz vezet. Persze lehet otthon a csokit zabálva durcázni, meg a genetikára fogni a dolgot, de én (és sokan mások is) olyan nőt akarok magamnak aki tesz is a fontos dolgokért, nem beletörődik vagy várja a sült galambot. Az egészsége meg legyen már fontos mindenkinek.
2013. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
84%

alapjába véve sem egészséges se nőknek se férfiaknak a túlsúly.

És most nem a csontvékonyakat kell it venni.

Egyébként meg ha valakit zavar hogy duci és nem kell egy pasinak sem vagy fordítva nőnek sem az ne rinyáljon hanem fogyjon le!

2013. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
80%
Ez ízlés kérdése. Azért, amiért szerintem pl. a vékony pasik iszonyatosan rondák. Erről nem tehet az ember.
2013. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!