Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most akkor mi is legyen? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor mi is legyen? :D

Figyelt kérdés
Nos, 8.osztályos vagyok, már régóta szeretek egy lányt de idáig féltem elmondani, talán mert olyan osztály társaim vannak akik miatt kb 2 perc múlva erről beszélne az iskola... Szóval azt akartam mondani, hogy a mai napon kiderült egy kis része a titkomnak, annyi csupán, hogy az illető tudja, hogy tetszik valakinek, de azt nem, hogy kinek. Ez az egész egyébként direkt derült ki (megbíztam egy olyan embert akiben megbízok, hogy mondjon el ennyit), de már megbántam, kissé lelkiismeret furdalásom van, hogy most valyon ezen rágódik, hogy kinek tetszik, de az előbb említett dolog miatt pedig félek neki bevallani :/ Tudom, hogy semmi esélyem nála, igazából még ő nem is foglalkozik a fiúkkal (barátnőitől tudom), de nem tudom, hogy neki hogy lenne jobb, ha elmondanám neki, vagy ha hallgatnék, igazából már néha fáj, hogy ennyire szeretem, de lehet, hogy neki is kínos lenne ha elmondanám :/ Ő másik suliba fog menni ballagás után tehát valószínűleg nem látom majd, de valamiért úgy érzem, hogy akkor sem fogom elfelejteni... Már egyébként onnan is tudom, hogy nem akar "pasizni", hogy kitalálták, hogy azt mondják, van barátja, de biztos forrásokból tudom, hogy nincs. Szerintetek mit tegyek?

2013. ápr. 5. 22:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy nem szoktunk beszélgetni, áltakában ő a barátnőivel van én meg a haverjaimmal lógok.
2013. ápr. 5. 22:25
 2/11 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet :) Most beugrottak a régi gimis történetek ˘.˘ De imádtam azt az időszakot.. Akkoriban el sem tudtam képzelni, hogy nagyobb problémáim is lesznek majd az életben :(

Bocs, hogy nem válaszoltam érdemben :D

De azért megpróbálom.. Mond el neki, később bánni fogod ha nem. Veszíteni valód nincs, két hónapon belül többet nem jársz oda. Love Actually filmet láttad? :D

2013. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De cuki. :D Mondd el neki. ^^
2013. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Már csak azzal van a baj, hogy nincs elég bátorságom. De nem magam miatt mondanám el, hanem most is azon jár az eszem, hogy ő most mit gondolhat, mármint hogy kire gondol mosr, melyik fiúra, szeretné-e egyáltalán megtudni stb... :/
2013. ápr. 6. 11:46
 5/11 A kérdező kommentje:

Na eldöntöttem :D

Most a héten elmondom neki ha lesz alkalmam :D

2013. ápr. 6. 21:31
 6/11 anonim válasza:
Mindenféleképpen mondd el neki, mert ha később vissza gondolsz erre, hogy mi lett volna ha, akkor megfogod bánni. Ha nagyon tetszik neked, meg is lepheted valamivel, virággal, ilyesmi:) én lány vagyok, nekem ez bejönne:D viszont valahogy vezesd fel neki ezt a dolgot, szóval ne dobd csak úgy oda neki, és szerintem személyesen, nyugiban mondd el. Sok sikert hozzá!:)
2013. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Először nem esett le hogy melyik film ez a love actually, de ahogy rákerestem láttam hogy igazából szerelem :D kb 3 éve láthattam de megnézem újra, azt hiszem abba több szituáció van egyszerre :D
2013. ápr. 6. 22:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Hú hát em igazán tudom hogy lehetn ezt lassan nyugodtan elmondani, nem az a laza stílusú fiú vagyok, ha beszélek vele kicsit dadogok meg nem ejtek ki néhány betűt, ami kicsit azért gáz :D A virág meg szerintem így elsőre kicsit lesokkolná :D Talán majd miután elmondtam teszek ilyen apró lépéseket, hogy ne úgy lássa hogy csak üres szavak, hanem érezze hogy van jelentésük :)
2013. ápr. 6. 22:14
 9/11 anonim válasza:
Esetleg megprobalhatnal vele facebookon beszelgetni es idovel elmondani !:)
2013. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a sztori nagyon ismerős.Teljesen ugyanez a helyzet,de mindegy léptel azóta
2013. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!