Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire vegyem? Csak barat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire vegyem? Csak barat vagy valamit lehet szeretne?

Figyelt kérdés
Egy eve ismertem meg egy sracot. Nem surun csak neha neha azota is beszelgettunk neten. Talalkozni nem talalkoztunk kozben. Tegnap volt egy rendezveny amire megvolt hivva a haverjaival. En voltam az egyik szervezo igy en igazgattam oket. Hihetetlenul jol kijottunk egymassal. Elhulyeskedtunk, csesztettuk egymast poenbol, elbeszelgettunk. Eszrevettem hogy volt hogy vegignezett rajtam es amikor beszelgettunk sokszor olyan furcsan nezett a szemembe, olyan kozvetlenul. Tehat furcsan kijottunk egymassal, mintha sokszor talalkoztunk volna mar. Nekem viszont van baratom es o is ott volt.Kicsit talan kesobb jott be az adott helyre es lattam h neha ugy felenk nezett a srac. Az nap este beszelgettunk meg neten es megemlitettem neki h olyan gyorsan leleptek a rendezvenyrol hogy meg elkoszono puszit sem adott. Erre azt valaszolta hogy "mit szamit, ott a pasid , adott o". En erre kicsit meglepodtem.. nem igazan tudtam ezt a dolgot hova tenni. Szerintetek lehet hogy tobbet szeretne/szeretett volna tolem? Vagy ezt vehetem haveri poenkodasnak is? Mit gondoltok?

2013. ápr. 5. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem mindenféleképpen szeretett volna közelebbről is megismerni, ha érted mire gondolok :P biztos, hogy voltak kis tervecskéi, már kezdte tervezgetni, hogy szed fel... és csalódott mikor látta, hogy van barátod.:)

De ha van barátod, akit szeretsz, szerintem nem szabad, hogy ez a fiú érdekeljen. Ne foglalkozz vele sokáig, mert ha többet akar, elcsavarhatja a fejed.. döntsd el, kit akarsz..

2013. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, szeretem a baratomat. Csak en ugy havernak tartom a sracot es nem ertettem ezt a dolgot. Meg igazabol szerintem tudhatta hogy van baratom, mert facebookon is kint van :)
2013. ápr. 5. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!