Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, miért végződik minden kapcsolatom így?

Figyelt kérdés
16vagyok,lassan 17 leszek.Tudom,fiatal vagyok,de akkor is. Már jártam pár fiúval(félre ne értsetek,nem feküdtünk le),de mindegyiknek ugyanaz lett a vége. Pár hétig normálisnak tűnt az egész,aztán két lehetőség volt. Vagy azt mondja,hogy ő ezt nem akarja,meg hogy nem akar engem megbántani,elveszteni,stb.... vagy pedig annyira megváltozott,bunkó lett,hogy én ábrándultam ki belőle. Lényeg,hogy szakítottunk.Egy sráccal jártam csak fél évig(elég rosszul végződött,gondoltam már arra is,hogy ez hat ki a többire,de akkor én nem akartam volna folytatni,nem ők),az összes többi alig érte el maximum a 2 hónapot. Nem panaszkodásból írtam a kérdést,csak tényleg nem értem. Kompromisszumokat kötök,próbálok a kedvébe járni,teszek a kapcsolatért bőven,és ezalatt nem azt értem,hogy nem hagyok neki szabadságot,vagy hasonlók. Nem tartom magamat ennyire elviselhetetlennek,mégis ez van.Bárhogy próbálom,egyszerűen egyik sem tart sokáig. Ha 1,vagy 2 ilyen eset lenne,oké,de hogy az összes.. Próbálok rájönni,mi lehet a baj,de eddig nem sikerült.
2013. ápr. 6. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem semmit nem csinàlsz rosszùl mindig ön magad lègy én is így voltam magamba kerestem a hibát volt ùgy hogy egyik évbe 2-3 hetente új barátnôm volt és ôk szakítottak velem míg nem találkoztan a mostani pàrommal vele meg már 2,5 éve vagyunk együtt szerintem keresgélj vagy várj türelmesen
2013. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 oka lehet:


1. Egyszerűen nem hozzád illő fiúkkal hoz össze a sors

2. A srácok ebben a korban éretlenebbek a lányoknál, nem vágynak még hosszabb távú kötődésre.


Nyugi, ahogy idősebb leszel Te is, és a partnereid is, egyre jobban alakulnak majd a dolgok!

2013. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!