Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok korombeli lányt akivel eltudnék képzelni egy kapcsolatot? Van rá esély hogy közeljövőbe találok olyan lányt akivel boldog hosszútávú kapcsolatom lehet?

Figyelt kérdés
májusba töltöm a 20-at és kb 4 hónapja szingli vagyok... megismerkedtem egy lánnyal nagyon megkedveltük egymást sokat beszéltünk de végül arra jutottunk hogy nem lesz semmi mert ő csak most lett 15 és az nagy kor különbség. Az egyik régi ismerősöm akiről tudom hogy nagyon kedvel engem felkeresett beszélgetünk és randi is szóba jött de nem érzem hogy a szexuális vonzódáson kívül lenne e valami a részemről pedig ő 17-18 körül van azthiszem. Most pár napja Megismerkedtem egy lánnyal aki gyönyörű és nagyon édes és csak ámulok ha beszélgetek vele ... megvan az a kis dolog ami megtud engem fogni amitől úgy érzem tudnék járni vele... de az egyik beszélgetés során kiderült hogy Ő is csak 15 bakker (bár érettebnek tűnik mint a másik 15 éves lány de akkoris...) Mi ez ? mérvan? Tudom hogy a korombelinek nehéz csajozni mer a A veszprém megyei/várpalotai 16-20 évesek nagyrésze piás dohányos drogos vagy ribi... Egy odabújós ragaszkodó korban hozzám illő lány aki sokat szeret párja társaságában lennni, szereti a sok ömmm izgalmas együtlétet és egy kis romantikát, közelben lakik és még tetszünk is egymásnak. Létezel? Sok az elvárásom? vagy van bennem valami ami miatt csak fiatal lányokra találok? vagy valami más? Kérem normális válaszokat írjatok köszönöm!

2013. márc. 5. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de 5 év azért nem a világvége. Ha minden más jól működik kettőtök között, most ne már elvből ne jöjjetek össze.

Ha meg neked a külsőségek és elvek fontosabbak az érzéseknél, a te dolgod, de akkor ne panaszkodj, hogy nincs senkid, ha magad utasítod el kb. a tökéletes barátnőt. Elvből.

2013. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ömm az a helyzet hogy nemtudom működne e mert első dolog ami arcon csap az 5 év :) nem randiztam vele még de nagyon kedvelem ... talán lehet elég komoly egy kapcsolathoz..
2013. márc. 5. 15:10
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet ideje volna felülkerekedni ezen a dolgon? tényleg annyira nem vészes ez az 5 év?
2013. márc. 5. 15:11
 4/6 anonim válasza:
igaza van az elsőnek 5év nem a világvége nekem is a szüleimközött 8 év kül. van. Hívd el a csajz randira hidd el sikerülni fog szurkolok neked! :-)
2013. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:( már kiderült hogy kedvel egy másik srácot ráadásul a családja szigoru és nem engedi randizni ráadásul azt hiszem bele estem a csajba úgy hogy még szinte nemis tudok róla semmit...
2013. márc. 6. 14:35
 6/6 anonim válasza:
akk az felejtős nyugi megtalálod az igazit
2013. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!