Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehetetlen elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehetetlen elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe beleszerette, de ő biztos, hogy sosem jönne össze velem! Semmi esélyem sincs nála és ezzel tisztában is vagyok, mégis nem tudom elfelejteni. Legtöbbször már elfelejteném, de akkor látok róla egy képet vagy találkozok vele és minden erőveszítésnek vége amit elfelejtése érdekében tettem, és, ha meglátom világvége hangulatom lesz mivel tudom, hogy soha nem fog kedvelni!Tényleg nem tudom elfelejteni, az idő sem segít!Tudnátok valamit, hogy legalább a hangulatom jobb legyen? Előre is köszönöm! 15/L

2012. dec. 26. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
foglald el magad bármivel. olvass, barátnőzz, tv, lapátold el a havat ha épp lehullik, takaríts, tanulj. a lényeg, hogy ne legyen pihent az agyad :)
2012. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. dec. 26. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szex, drog, pia
2013. jan. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Haha :( Valami értelmes?
2013. jan. 15. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!