Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen szemét? Megtudtam, hogy velem csalta meg a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Megismertem egy buliban egy srácot, beszélgettünk, még csókolóztunk is. Azt mondta nagyon bejövök neki, szeretne még látni, majd bejelöl facebook-on. Mivel én kíváncsi voltam rá, ezért én hamarabb kerestem rá és megláttam, hogy van barátnője. Most nagyon rosszul érzem magam, sajnálom szegény barátnőjét. Gondoltam így már biztos nem jelöl be. Erre mégis bejelölt, de eltüntette, hogy van barátnője.


Most ezt mire véljem? Mit akar úgy, hogy van barátnője? Mit csináljak? Gyakran hülyítik a férfiak így a nőket??


22/L


2013. ápr. 6. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
gondolom szakítottak,szerencsére velem még nem volt ilyen,de van olyan barátnőm aki így járt
2013. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

aha

te voltál az "eszköz"

2013. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kicsit hülye szegény, ugyanis az idővonalról elfelejtette törölni, hogy a barátnője... úgyhogy nem szakítottak.
2013. ápr. 6. 18:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát igen a nőcsábász férfiak, 90% több vasat tartanak a tűzbe egyszerre.

Mit akar? Gondolom téged is, és a barátnőjét is.

Mit csinálj? Hagyd ott a francba. Nem érdemes ilyen emberrel összejönni, hiszen ha őt megcsalta, akkor épp veled mért ne tenné meg ugyanezt? Esetleg kérdőre vonhatod, mert lehet egy durvább sztori is e mögött a "megcsalósdi" játszma mögött, de nem hiszem. Egy próbát, megér ám, ha látod, hogy titokzatoskodik vagy ilyenek jobb ha hagyod.

2013. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól még lehet h szakítottak csak kint maradt régről az exe. Facebok istenem...semmit sem használ csak árt.
2013. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mindengyik férfit kell egy kalap alá venni én pl hüséges vagyok a páromhoz
2013. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elég érdekes, hogy pont azelőtt tüntette el, hogy van barátnője, hogy engem bejelölt.


Nem vettem minden férfit egy kalap alá. Tudom, hogy vannak hűséges férfiak. Örülök, hogy te is az vagy.

2013. ápr. 6. 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Ő ilyen ő ezt tette fogadd el.

Akkor neked is jó volt különben nem tettél volna vele semmit. Szóval zárd le.

2013. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szólj a csajának hogy mit csinált és hagyd a fenébe ott. Egye meg amit főzött
2013. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó lennél szórakoztatópartnernek a barátnője mellett, nem kérdés hogy mit kell tenned.A fb meg nem garancia semmire. Az ilyen palikat nagy ívbe kerülni kell. ámít hülyít 1- 2 szép, olcsó duma amit sajnos sokan bevesznek kanyar nélkül, aztán jön a pofára esés.
2013. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!