Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy egy szemét dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy egy szemét dolog, de hogy lehet elhódítani más barátnőjét? 16f

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Remélem senki se segít!
2012. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy azt, aki nem él párkapcsolatban. Ha nem szereti a párját akkor el lehet. Ha szereti akkor meg tök mindegy mit csinálsz.
2012. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Tegyük fel, sikerül elhódítanod. Honnan leszel biztos abban, hogy tőled nem fogják elhódítani? Gyenge, elhódítható nőkkel nem kezdünk, ez az alap.
2012. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Bírom ezt a szöveget, hogy akit egyszer elhódítottak valaki mellől, akkor azt már egész életében el fogják hódítani minden következő párjától... szerintem csak azt a kapcsolatot lehet szétrobbantani, ahol valami nem működik. Nos, egy ilyen hódítási akció vagy ráébreszti a feleket arra, hogy mi nem jó és javítanak rajta, vagy ha veszett ügy, akkor meg minek maradnának együtt. Előbb utóbb a harmadik személy nélkül is szétmennének, vagy rosszabb esetben még évekig sínylődnének egy rossz kapcsolatban.

Szóval alapjáraton elítélem azt, ha valaki szánt szándékkal rondít bele más kapcsolatába, de ha őszinte érzelmekről van szó, akkor igenis meg kell próbálni, mert sosem tudni, hogy nem-e ők lesznek egymásnak az "igazi" társak. És akkor már olyan mindegy, hogy hogy kerültek össze...

2012. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lifeishard ***** válasza:
Kérdező, fogadd meg sz utolsó tanácsot!
2012. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lifeishard ***** válasza:
... utolsó előttit, noha az utolsóban is van ráció, még akkor is, én nem értek vele 100%-ig egyet.
2012. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
figyi sem a barát sem a barátnö nem tulajdona a másiknak.ez késöbbiekben vonatkozik a férj és feleség vonalra is,tehát a csajnak ha bejössz és lelép Veled akkor hajrá:)Ui.:amennyiben az én cimborám nyúlná le a casjom megverném úgy mindegyiküket hetekig vért vizelnének:)
2012. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én eljátszottam ezt anno, aztán tőlem hódították el. Mondjuk nem bánom.

Igazából csak találkozz vele sokat. Csak vigyázz, mert a te korosztályod nagyon féltékeny típus!

2012. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mire gondolsz, megkúrni bárki nőjét meg lehet, de nem biztos, h ott is fogja hagyni a pasiját.

Egyébként a siker kulcsa az, h foglalkozz a nővel többet, mint a barátja.

2012. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szemét dolog, ha hódítható, akkor vigyed! Ez ilyen. Csak a smucig párkapcsolatosok, akik félnek ,azok mondják,hogy szemétség. Ne hallgass rájuk. Próbálkozz! Környékezd meg a nőt, nézd ki,hogy mi jön be neki, figyeld ki hogy mikor lapul a viszonya emezzel, akkor csapj le rá. Légy vonzóbb, kedvesebb mint a palija. Egy idő után úgyis unni fogja, ez a jellemzőbb, akkor simán elszedheted tőle.
2012. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!