Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Biztos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Biztos, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akivel több, mint egy éve ismertük meg egymást. Az egész úgy kezdődött, hogy mikor egyszer találkoztunk, egy szobában aludtunk és egymás mellett volt az ágyunk és hajnal 4-ig beszélgettünk, nagyon egy hullámhosszon voltunk, aztán hát múlva is találkoztunk, és ugyanez volt. Amúgy 250 km-re lakik tőlem, ezért egész tavasszal csak fb-n beszélgettünk, akkor éppen egy lány miatt vigasztaltam (akit később el is felejtett). Utána májusban találkoztunk ott aludtam náluk, és amikor el kellett köszönnöm tőle, akkor jöttem rá, hogy beleszerettem, hetekig sírtam naponta sírtam, mert hiányzott, aztán nyár végén elmondtam neki mindent. Aztán állandóan bókolgatott, meg mondta, hogy szeret, meg hogy hiányzok neki. Utána októberben volt a születésnapi bulija és meghívott, és persze, hogy elmentem, de nem történt semmi csak baráti beszélgetések, viszont annak nagyon mély. Megint csak haza kellett mennem, és megint csak sírtam. Persze, mindeközben gyakran beszéltünk fb-n Aztán rá két héttel lett barátnője, és az borzasztóan fájt. Később télen találkoztunk újra és hát nem igazán beszéltünk csak pár szót, viszont akkor Ő jött el hozzánk. Vége lett, ennyi volt, mondanom sem kell sírtam nagyon. Aztán úgy utána másfél hónap telt el, és találkoztunk egy koncerten Pesten, nem is tudtuk egymásról, hogy ott leszünk. Ott többször megölelt, és rengeteget beszéltünk, nagyon örült nekem. És később azt mondta, hogyha nem jövök, akkor Ő haza ment volna. Viszont ezek után nem igazán beszéltünk fb-n, aztán én írtam neki. Mondtam, hogy kár, hogy ennyi ideig nem beszéltünk, és erre Ő nem válaszolt semmit. És akkor letiltottam, mert úgy éreztem ideje felejteni. Már lassan egy hónapja ennek, és most kellett belátnom, hogy megint csak nagyon hiányzik, de csak mint egy barát. Csak nem tudom, hogy ez így is van, nem csak egy szerelmi hiányérzet.
2013. ápr. 6. 21:51
 1/2 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Keress valaki mást helyette?

Ilyenkor nem igazán van választási lehetőséged, ha már ennyi idő múlva se lett semmi a kapcsolatból, akkor gondolom nem is igazán működött volna.


Elfelejteni meg leginkább ha úgy tudsz valakit ha lefoglalod magad vala(mi/ki)vel.


De amúgy egyértelmű hogy azt a választ várod hogy:

"oh ne hagyd ő biztos hogy szeret téged és csak fél emlomdani irj neki effbén azt a tengerparton fussatok egymás karjaiba" XD

2013. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vártam ezt a választ, komolyan. És már nem is gondolok rá úgy érzem, mint akibe szerelmes vagyok, hanem mint csak barátra, sőt már van is egy fiú, akinek tetszek, és Ő is nekem. Csak azért Ő is nagyon hiányzik, mert mindig iszonyat jó volt vele beszélgetni barátilag. És tudom, hogy nem érdemes rá várni, mert ebből nem lesz már semmi.
2013. ápr. 6. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!