Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudják a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják a lányok értékelni ha egy normális fiú szereti őket?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy díszbu.i páva egyszrrűen csak normális. Szerelmes voltam 1lányba akinek szerelmet vallottam de azt mintha taszította volna a dolog. De a baj h ez nem csak az én tapasztalatom. Mi a baj a mai lányokkal?
2013. ápr. 7. 09:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen... rossz helyen keresgélsz.
2013. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a mai nőkkel, de a hirtelen,váratlan szerelmi vallomások rémisztőek tudnak lenni. Inkább mi van a mai pasikkal azt hiszik hogy csak annyit mondanak ,hagy "hé baby én szerelmes vagyok beléd, NA??" ebben hol van a stílus?? őszintén azért ez eléggé beteges. időzítés és idő meg közös emlékek kellenek egy ilyen komoly vallomáshoz... És ezt úgy mondom mint egy csávó..
2013. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
A lányokkal semmi, a srácok nem képesek felfogni ha a lánynak nem tetszenek.
2013. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Amúgy, azért be kell vallani, hogy a fiúk sem álszentek. Én is voltam már olyan helyzetben, hogy mikor szerelmet vallott nekem egy átlagos srác, (a lényeg, hogy nem tetszett, se külső, se belső), szinte kiöntötte a szívét, agyba-főbe dicsért, hogy én milyen kedves, szép, okos stb lány vagyok, ezért is szeretett belém. S mikor visszautasítottam normálisan, (ennek a stílusa is fontos persze) akkor ez neki nem tetszett, és elhordott mindenféle hülye libának. Ennyit erről...
2013. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Mert nem az számít nekik, h normális vagy-e, hanem h jól nézel-e ki. Egyébként meg szerelmet vallani nem szabad egy lánynak, amíg ő nem tette meg.
2013. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Nem azt, hanem őt.


Nincs semmi baj velük.

Engem egy normális srác szeret és ez tök jó.

2013. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2. és a 3. jót mondott. Én rájöttem. Itt ez a sok hülye kérdés, háát igazából eleve hogy ilyen kérdést ír már utal egy bizonyos intelligenciára, de amúgy meg ezeknek valami nagyon eldeformált gondolat menetük lehet.


És ehhez nem rossz helyen kell ismerkedni, nem rossz tapasztalat, szimplán egy kis logikus gondolkodás, meg értelem kéne. De úgy látszik ez hiányban van. Lehet hogy amikor az észt osztották, az osztó emberke troll kedvében volt, és csomó mindenkit átengedett ész nélkül..(haha ész nélkül átengedett ész nélküli embereket ahahaha).


Azzmeg ahogy pl x mondta, nem kell mindig költői mélységekbe menni, óóó miért nem jöttem be x lánynak, ez azért annyira nem bonyolult. És nem kell rögtön olyan okokat keresni, óóó biztos neki csak a degenerált gorilla emberek jönnek be!! Ez hülye hozzáállás és nem is lányokat akarom védeni.


És most tényleg, ez az egyetlen érve amit érez, hogy ez az az egyetlen ok amiért ő nem jöhetett össze álmai szerelmével.. hogyne, szóval egyáltalán semmi más oka nem lehet, csak annyi hogy adott lány (ahogy a többi is persze) nem normális. Hogy hogy nem jöhetett be neki, pedig ő szerelmet vallott, hát még ilyet. Na de a 2-es már leírta, tehát, ha ez így menne akkor mindjárt én is kimegyek az utcára és oda sétálok hmm, valamelyik lányhoz akit tetszik, megmondom neki hogy szeretem és ennyi, van csajom.


És emellett azért a 4-esnek is igaza van. Ez az álszentség dolog nagyon igaz. Bár én ezt nem nevezném "jó fiúnak" igaz az egész [jó fiús :3 ^^/ördög szemétláda izomóriás beszóló egoista fiú] dologtól rosszul vagyok. És itt terjengenek az egyik és másik hülye által terjesztet baromságok, és csak tehetetlenül nézheted ahogy a sok hülye még el is hiszi meg helyes IGEN IGEN minden fiú/lány hülye. Mások jó hírét rontják el, mert aki tényleg normális már abba is belelátja az itt írt agyszüleményeket. Habár igazából aki normális az valszeg pont nem szóval mind1.


És végül, csak hogy szemléltessem kb hogy nézhet ki ez, nekem van egy kolléganőm. Idősebb nálam, én 24 vagyok ő meg,, hát majdnem az anyám lehetne. És együtt járunk táncolni. Jól néz ki minden. És eltudod képzelni, milyen baromi hülyén nézne ki ha mondjuk, egyszer csak tánc után oda állok elé, "-Várj még mondani akarok valamit- -?- -én, én, szerelmes vagyok beléd!-" Biztos ott helyben a nyakamba ugrana hát nem, mert hát a mai világban már mit számít

2013. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

a fiatal lányok a rosszfiúkat szeretik, az idősebbek meg azt akinek hatalma van...mert az állatvilágból származunk és a nőkbe még bele van kódolva, h az erőt keressék. ezzel foglalkozik az evolúciós pszichológia is, ami a legnépszerűbb ága ma a pszich.nak. szóval a lányok tagadják ezt, de egyértelmű h mindig erős adottságú férfi kellett nekik az őskorban is, aki megvédi, eltartja gyerekét, és ma a nemtörödömség a rosszfiúktól azt az illuziót kellti a lányokban, h annyi lányt kap amennyit akar...vagyis ő jobb férfi, mint az átlag, ezért kell ő nekik. És a szerelmet valló kedves fiú, aki aggódik...az gyengeséget mutat, mert az igazi férfi az nem aggódik semmiért és nem van szerelmet...szóval sajna ez a dolog a nőknél ma is megvan, mivel még csak kis ideje vagyunk civilizáltak és a génekben még benne van. Szóval szülni is nem a gyengének szülnek, csak később a baba után már rájönnek, h basszus ez egy bunkó, ezzen nem lehet élni és elválnak...részben ezért volt magyarországon 1,25millió válás 20 év alatt, mert senki sem azért házasodott, mert szerelmes...

Lehet majd támadni, de ti is lányok sztem feljebb is írtátok h gáz ha valki romantikus...és rémisztő...vagyis ti is mást szerettek.

2013. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Miért nem tudják a pasik értékelni ha egy normális lány tisztán szereti őket?
2013. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Én tudom értékelni, imádom a barátom aki nem díszb.zi, hanem normális srác.

Viszont igaza van annak a válaszolónak, hogy ez nem úgy működik, hogy fogod magad és egyszer csak hozzám vágod hogy szeretsz :D az inkább bizarr... ez nem így működik.. ha tetszik egy lány, hívd inkább randizni, és ne rohand le hirtelen az érzéseiddel. Nekem is volt, hogy emiatt utasítottam el valakit, nekem idő kell hogy szerelmes legyek, és én csak azzal kezdek kapcsolatba, akit szeretek, ezért számomra inkább para, hogy alig ismerjük egymást de ő már szerelmes belém... Lehet, hogy én vagyok konzervatív de én igényelném a fokozatosságot.

19/L

2013. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!