Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszeret valaki valakiből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeret valaki valakiből, szakít vele, majd kis idő után úgy érzi, hogy vissza akarja kapni, újra szereti. Normális ez? Van így jövő?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Kutyából nem lesz szalonna.
2012. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy még nem talált mást, és csak arra kell neki hogy karoba huzzák, vagy o huzza karora, ahogy tetszik, hidd el nekem van ilyen- de ez akár kölcsönös megállapodás is lehet ameddig nem találnak mást
2012. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Általános alanyba írtam, de az alany én vagyok, aki szeret, szakít, szeret.
2012. jan. 17. 20:20
 4/5 B.angel ***** válasza:

Nálunk is ez volt a helyzet. Szerintem mindketten tudtuk, hogy más valakit várunk, de addig is jól érezzük magunkat..

És tényleg nem lesz kutyából szalonna, valamiért szakítotok mindig nem igaz? Szerintem nem normális. Nincs jövője.

2012. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem szereted! Viszont birtokolni akarod. Sz.rul érzed magad a gondolattól, hogy mással esetleg boldog lenne, és másnak is esetleg kellene. Igen ez normális! Viszont egyáltalán nem korrekt! Lépj túl rajta, mert te csak használod őt. Keress olyat akivel kölcsönösen szeretitek egymást!
2012. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!