Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nem vagyok leszbikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem vagyok leszbikus, eddig sosem vonzottak más lányok, de úgy érzem, hogy beleszerettem a legjobb barátnőmbe. Mondjam el neki, vagy mit tegyek? L/x

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy érzed. De nem vagy belé szerelmes hagyd ezt a baromságot... -.- Az kéne még hogy a legjobb barátnője szerelmet valljon neki.
2013. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát már bocs de 20 évesen csak el tudom dönteni, mit érzek. Ne forgasd ki a szavaimat.

A kérdés az volt hogy mit tegyek. Akkor mondom máshogy : BELESZERETTEM A LEGJOBB BARÁTNŐMBE.

2013. ápr. 7. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő hetero? Ellene lenne? Mert ha esetleg ő is hajlik rà, mondd el neki, abból bármi lehet :)
2013. ápr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hetero, habár sokszor vannal leszbis megnyilvánulásai. Őszintén, nem akarom feláldozni a barátságunkat, de annyira szeretem...
2013. ápr. 8. 15:52
 5/9 anonim válasza:
Ha a legjobb barátnődnek tartod, valószínüleg elég jól ismered ahhoz, hogy tudd, mit reagálna hasonló esetben, még ha nem is rólad lenne szó. Szerintem mondd meg neki. És legyél vele minél többet :)
2013. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem tönkre fogod tenni a barátságotok. Ha tudod, hogy van benne biszex hajlam, tedd meg, de ha nem vagy biztos, inkább ne. Én majdnem elvesztettem így a legjobb barátnőm (de végülis azt mondta, ez nem áll közénk) és most készülök megtenni egy másik nagyon jó barátnőmmel is. Nem tudom, mi lesz, vszínűleg megérti, de ha mégis félreismertem, akkor ennyi volt, akkor nem lesz olyan megértő... :/ Szóval ezt nagyon gondold át.
2013. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
07:04- es. Köszi a választ... Szerintem elmondom neki és lesz ami lesz. Szerintem te is mondd el annak a lánynak. :)
2013. ápr. 10. 14:24
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia majd ird.meg kerlek hogy mi lett a vege mert enis ebben a cipoben jarok :/ de sok sikert kivanok !
2013. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
minden nő kicsit leszbikus, bennetek van ez :D
2013. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!