Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mielőtt jösztök a hülye válaszokkal, elmondom, h ha szeretném megtarthatnám a babát, de még most nem akarom. Nem szexről van szó, hanem pettingről. Másfél hónapja pettingeltünk az ex-barátommal. Ő elment(kivertem neki) majd kimentünk és segítettem neki megtörölközni, letöröltük mindenét HA JÓL EMLÉKSZEM NEM MOSTUK MEG CSAK LETÖRÖLTÜK mindenhonnan. Lefeküdtünk az ágyra, hülyéskedtünk, aztán kb negyed óra múlva megujjazott. Nekem vannak menses problémáim, általában összevissza jön meg, vagy van amikor csak úgy jön meg h 3 napig barna folyásom van. Tehát mikor megkellett vna jönnie, akkor 3 napig barna folyásom volt. Most megint megkéne jönnie, de nem jön. 3 napja késik(ami nálam normális lenne), csak mikor meg kellett volna jönnie aznap hirtelen felfújódtam és már 3 napja felvagyok fújódva...de a mensi még mindig sehol...ugye nem lehetek terhes????

2013. ápr. 7. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"Lefeküdtünk az ágyra,hülyéskedtünk" - ezt bizony nem kellett volna! késő bánat.
2013. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor semmi nem történt!!!!!!!!! csak nevetgéltünk meg ilyenek
2013. ápr. 7. 18:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de vegyél egy terhességi tesztet, az biztosabb! :)
2013. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"jösztök" :D :D :D


Amúgy cigány vagy?

2013. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nagyon reménykedek, h nem vagyok az. Holnap elmegyek venni egy tesztet, mert ez így már nem állapot, de csak nem vagyok az, nem?
2013. ápr. 7. 18:37
 6/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok az:)
2013. ápr. 7. 18:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem tartom valószínűnek a terhességet, pontosabban nagyon kicsi a valószínűsége. Nyilván jó lenne tudni, hogy volt e ondó az ujjain. De mégha volt is az elég kevés mennyiség, ráadásul a hüvelyedben pár óra alatt elpusztultak azok is a savas kémhatás miatt. Ha nem jön meg pár napig én elmennék orvoshoz azért hogy megnyugodjak...
2013. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! holnap veszek egy tesztet ez tuti...
2013. ápr. 7. 18:43
 9/15 A kérdező kommentje:
még azért ha valakinek van ötlete, írhat..
2013. ápr. 7. 18:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes vagy. Még ha lett volna is ondó az ujján, eltelt némi idő amíg megujjazott, a spermák pedig nem élnek a szabadban a végtelenségig, előbb-utóbb elpusztulnak.


Próbálj meg megnyugodni, mert attól is késhet, hogy sokat idegeskedsz. És holnap tényleg vegyél egy tesztet!

2013. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!