Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak a tökéletes nőre, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak a tökéletes nőre, vagy ideje lenne lépni valamit?

Figyelt kérdés

Van néhány lány aki tetszik, de azért annyira mégsem tetszenek, h évekig el tudnám képzelni velük. Arra várok, hogy egyszer csak megyek valahol és meglátom a lányt, elfog egy érzés ami máskor nem, és tudom, hogy ő kell. Ilyen nőt egyszer láttam, de kiderült, hogy totál buta... Szval próbáljak inkább kezdeményezni azok felé akik nagyjából bejönnek, vagy várjak az igazira?

21 F


2013. ápr. 7. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
kezdeményezz, legalább tapasztalatod legyen
2013. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdemes olyannal kezdeni, aki csak nagyjából jön be, hisz a vele töltött időben talán az igazit is megtalálhatod. én 20 évesen nő létemre próbálom megtalálni az igazit, randizgatok, de nem...nincs meg az az igazi lehengerlő érzés, így továbblépek...majd jön. nyugi!
2013. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!