Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem találok magamnak barátot? 16 éves lány vagyok, eddig még semmilyen kapcsolatom se volt a fiúkkal. úgy értem eddig csak a haverok voltak, semmi se történt.

Figyelt kérdés
Átlagos testalkatú vagyok,jó suliba járok tehát nem egy kis hülye vagyok..A többiek szépnek mondanak(bár én nem látom magam annak)..
2013. ápr. 7. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
haverok voltak, addig ok. nem akartak volna többet?
2013. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
A nőknek nincsen joguk arra panaszkodni hogy ők nem találnak maguknak barátot mivel nekik nevetségesen egyszerű dolguk van!Ha csak felmész az internetre ismerkedni már akkor rád tapadnak egy csomóan.Bemész egy szórakozóhelyre vagy házibuliba és rögtön rajtad lesznek vagy ezren!Ja igen,persze nem kéne annyira válogatni...
2013. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.

bameg, nem kéne válogatni...minden f@sszal jöjjenek össze? ok, néha túlzás a nagy válogatás, de azért nem minden férfi olyan tökéletes, ahogy itt mutatjuk magunkat

2013. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


Azt írtam hogy nem kéne ANNYIRA válogatni,nem azt írtam hogy nem kéne válogatni.Tudsz olvasni?

2013. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem minél később adod oda magad annál jobban becsülnek :D persze nem egy hülye pcsnek akinek csak arra kellesz. gondolj bele milyen büszke lesz rád a palid hogy nem 12 évesen feküdtél le pasikkal :)
2013. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem reagáltál jól a fiúk közeledésére, vagy eleve olyan típus vagy, akit a fiúk csak havernak tartanak, de nem akarnak tőle semmi komolyat. Meg mondjuk a korosztályod zöme is olyan, hogy nem a jó tanuló, csendesebb lányok kellenek nekik, inkább a nagyszájú, vagány lányok jönnek be a többségnek. A félénkebbek meg esetleg nem mernek kezdeményezni, mert félnek a kudarctól. Járj figyelő szemmel, tuti van olyan a környezetedben, akinek bejössz, csak nem mer lépni. Ha ő is bejön neked, akkor nyugodtan mutasd ki, aztán a többit meglátjátok.
2013. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A többiek szépnek mondanak(bár én nem látom magam annak).."

pedig szépnek kéne látnod magad:) nagyon fontos az önbizalom ha kapcsolatot szeretnél:D

2013. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
legyen önbizalmad
2013. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!