Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magamat rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magamat rosszul maszturbálás után?

Figyelt kérdés
Eddig semmi bajom nem volt,most meg miután végzek, szrul érzem magamat,és nem lelkiismeret furdalás, hanem valami más. Szánalmasnak érzem magamat. Nem tudom ez mitől lehet, és utána el is megy a kedvem mindentől. Nem tudom hogy egyedül vagyok-e ezzel, vagy másnak is volt.

2013. ápr. 7. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nemhogy élveznéd...
2013. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
feltételezem lány vagy :D
2013. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, de eddig semmi problémám nem volt, most meg ez a semmiből jött.
2013. ápr. 7. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok.. de egy idő után elmúlik és jöhet a következő.. már ha olyan napom van :D
2013. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a nöknek minden bajuk van
2013. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért érzed szánalmasnak magad, mert úgy gondolod, hogy másnak van valakije, te meg csak magadnak csinálod.
2013. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!