Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vasárnap szabad önkielégítést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap szabad önkielégítést folytatni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem! Jézus figyel.
2013. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mise előtt vagy után ?? :O
2013. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem vicces. Valószínűleg te nem vagy vallásos, viszont van aki az, és megbántod az érzéseit.
2013. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vicc.Vallásos vagyok és ezért kérdezem,hogy szabad-e.
2013. ápr. 7. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
En szoktam.Egyszer egy héten.Pont akkor.
2013. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vasárnap a templomba kell menni, nem önkielégítést folytatni!
2013. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehetsz vallásos, mert akkor tudnád, hogy a bűn nem függ attól, milyen napon követed el. Így legfeljebb csak bigott lehetsz.

Az önkielégítés pedig szerintem nem bűn, ha nem bántasz meg vele senkit. De mindenkinek magában kell ezt eldöntenie.

2013. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

az önkielégités nem bün csupán a középkori bigott papok találták ezt ki, mert rosz volt hallgatni a fiuszobábol kiáramló csattogást.

Kb olyan hang lehetett éjjelente mitnha felébresztenénk a barlangban egy sereg denevért.

2013. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tiltaná a törvény ?
2013. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nem foglalkozom a vallással, de egyet el kell mondjak: Ha van gyereked biztos érteni fogod! Egy normális férfi örül, ha valami jó a gyerekének! Ha jól tudom mi Isten gyerekei, (vagy valami teremtményei) vagyunk, tehát Ő is örül, ha Neked jó valami!
2013. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!