Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez meg mi? A pasim már vagy 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg mi? A pasim már vagy 6 honapja nem "nyúlt hozzám" volt már valakinél ilyen? Pasik? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 23:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

hét ne haragudj, de itt valami nem stimmel

még 1 hónap oké, végig szenvedem, de 1/2 év?

most jut eszedbe? üljél le vele és komolyan beszélj vele,

itt nem a szex ami nem megy, az egész kapcsolatot kérdőjelezem meg, sajnálom N

2013. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
vedd a szádba kis szerszámát. fáradt? ahhoz nem kell energia h te leszpd.... aztán csak ülj bele aztán annyi... Legyél rámenős, kicsit erőszakos. dobd fel valamivel az egészet...grrrrrr
2013. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát nem híztam.Nem történt különösebb változás.Mindent a fáradtságra fog,de ez csak kifogás úgy gondolom...
2013. ápr. 8. 00:04
 14/23 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy másik pasit aki mellett nőként érezheted magad ez ugyanis megalázó!!!Ekkora egy balfék férfit már ne haragudj
2013. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát valószínű az lesz a vége,ettől még az is jobb ha az ember szingli!!! Köszi a válaszokat !
2013. ápr. 8. 00:09
 16/23 anonim ***** válasza:
kérdező, nem tudom hogyan nézel ki, de a nőnek azért kell magát karbantartania h a pasija megkívánja. vagyis ha híztál időközben sokat, akkor lehet ez a baj. : / nekem volt egy olyan lány az életemben, akit csak ritkán...mert csak barátok voltunk, és szétakartam tépni eleinte a vágytól, majd 1-2évre rá mikor hízott 10-20kilót, már nem is volt kedvem hozzá mikor levetkőzött és hagytam inkább. de hallottam olyat, h egyik barátom a szteroidtól egyszerűen rá sem nézett a barátnőjére. meg a másik srác meg annyit számítógépezett, h annyira belebuzult, h ő sem dugta meg a barátnőjét hónapkon át, rá sem nézett...szóval ez fájni fog, de sztem genetikai hulladék aki elhanyagolja ennyire a párját és biztos vannak ilyen emberek, de ők nem érdemlik meg h legyen bárkijük is.
2013. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
idővel ti is megpocakosodtok, akkor mi is undorodjunk tőletek?:D jó vicc..
2013. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy baj van a ferfiassagaval nem all fel, vagy elpuhul, es ezert nem is meri hasznalni.

Ez lehet a stressztol, vagy valami egeszsegugyi problema is.

2013. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi,hát már azon túl vagyok h ez fájjon.Valaki mást tartogat a sors nekem úgy néz ki... még jó h ilyen optimista vagyok :)
2013. ápr. 8. 00:18
 20/23 anonim ***** válasza:
még mindig nem irtad h hány évesek vagytok. mert ha 25 akkor félre megy...tuti ha 50 akkor bezárt a bazár...
2013. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!