Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek gáz, ha ilyen lányra vágyom (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Eddigi partnereim mind nagyon félénkek, visszahúzódóak, gátlásosak voltak az ágyban, ezért egy bevállalósabb, lazább lánnyal szerepnék összejönni, akivel sok mindent kipróbálhatnánk... Mit gondoltok? Köszi a normális válaszokat.
2013. ápr. 8. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy a úgy legyen,mindörökké ámen!26L
2013. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel ezt a kérdést a barátnődnek is :)
2013. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mért lenne gáz?! Ha egy lány bevállalós nem jelenti egyből azt hogy ribanc.
2013. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen rendben van. Nekem akár írhatsz is. :)
2013. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg itt mindenféle rosszra számítottam... Miért lenne gáz? Ez teljesen normális.

24L

2013. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Túl magas az elvárásod.
2013. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ooh jó hogy töröltetted a válaszomat mikor csak azt irtam, hogy milyen jofej vagy, hogyha nagy a melle, kidobod, mintha ez az o hibaja lenne.....de latom azert akarsz itt tarskeresoset jatszani mert elegge nem birod a kritikat es nem sok no all veled szoba...de azert elvarasaid vannak mi, gratulalok !
2013. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Utolsó áruld már el légy kedves, hogy miről beszélsz. Itt csak a szerkesztők tudnak törölni. Nem írtam és nem is tervezek írni neked semmit. Azt hiszem túl gyors volt neked ez a melegfront...:-)
2013. ápr. 13. 18:52
 9/9 Polipop ***** válasza:

Igeen, nagyon gáz, ásd el magad!


Nagyon unatkozol? Teljesen természetes, hogy valami laza csajra vágysz.

2013. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!