Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiszeretni valakiből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Esélyem sincs a fiúnál , mert csak barátnak tekint, amúgy meg most barátnője van...

Hasznos tippeket kérek!:)

Ja és ne írjátok azt , hogy mással felejtsem el,mert most semmilyen más fiúra rá se tudok nézni .Mmint NŐI szemmel.. szal ja segítsetek:)


2013. ápr. 8. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szal szerintem más lehetőséged nincs mint lefoglalni magad más tevékenységgel és és más pasira nézni ..szal ez van.
2013. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs rá tuti gyors módszer, óriási közhely, de idő kell a sebeknek begyógyulni. Fogadd meg, hogy nem érdekelnek a pasik, keress valami hobbit, tanulj harcművészetet, stb. Aztán egyszer csak elmúlik, mikor a következő pasit megint észreveszed.
2013. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj , hogy minden nap látom, és mindig újra meg újra beleszeretek..:( nem tudok vele nem foglalkozni.:/
2013. ápr. 8. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajna én is időre szavazok. Sokan egy rántással is letudják oszt jóvan. Én nem tudok érzelmeket meg emlékeket elfojtani pedig egynek annyi ideje már.. szar az emberi természet, sosem engedi meg neked hogy az legyen amit akarsz. (Én nem nő vagyok, remélem nem veszed zokon hogy írtam)
2013. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!