Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudják a lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják a lányok hogy nekik nagydarab férfi kell?

Figyelt kérdés
Még is inkább a sovány kis srácokkal járnak.Nem értem ezt.

2013. ápr. 8. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
És folytatódik a nyafogás, most épp egy nagydarab fiú részéről, pedig eddig állítólag MINDEN lánynak dózer kellett.
2013. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

1. nem hazudják ezt a lányok, egy részének tényleg az kell, pl nekem is, a párom is bőven 100kg fölött van.

2. egy ostoba gyökér vagy az általánosító kérdéseddel együtt és valszeg az életben is ugyan ezt mutatod, tehát te ezért nem kellesz még a kutyának sem.

3. senkit se érdekel a nyomorod.

2013. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs ló, szamár is jó.
2013. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagydarab és semmi lelki problémám nincs, köszönöm a kritikákat
2013. ápr. 8. 16:57
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

182 / 90-100kg között vagyok. De ez nem befolyásol, és

igen, jó csajok is szóbaállnak velem :)


(Persze TTI szerint van kis túlsúlyom, majd leadom, ha

tudom, de addig sem picsogok)

2013. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

A nagydarabot nem úgy értik,hogy dagadt disznó.

Hanem úgy,hogy izmos,vagy kissebb pocakos.Nekem kissebb pocakom van,és ez se jön be soknak...

De ez az ízlés ez olyan,hogy a legtöbbnek nem egyforma.Volt akinek én voltam a tökéletes pasi,míg olyan is,akinek a legcsúnyább.

2013. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nagydarab lányként a nagydarab fiúkat preferálnám, de sajnos ők velem nem állnak szóba,, ezért mindig soványakkal tudok összejönni. :S
2013. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Ki hazudja ezt? Nekem leginkább a magas vékonyak tetszenek. (De persze lehet, hogy nem egy ilyen adottságú srácba szeret bele az ember végül, szóval h*lyeség ez az ideál dolog). :)
2013. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Jajj már kérdező, mit kel itt nyafogni? Midnenki más. Mindenkinek más tetszik. AZ én pasim izmos, és szeretem. Ennyi.
2013. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
a párom nagyobb darab,nem is igazán akarom hogy fogyjon,így jó hozzábújni
2013. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!