Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a 34 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 34 éves nővéremet hamarabb megnézik a férfiak, mint engem (19 lány)?

Figyelt kérdés
Szinte olyanok vagyunk mint 2 tojás, fiatalabb korában ugyan így nézett ki mint én, szinte hemzsegtek körülötte a srácok, az ujja köré tudta őket csavarni a kinézetével, és a kisugárzásával. Nem akarok féltékeny lenni rá, de annyira elnyomottnak érzem magam mellette, alig van önbizalmam, pedig lassan ennek már fordított helyzetben kéne lennie azt hiszem. Az összes fiatal, huszonéves srác leszólítja, bókol neki. Hozzám meg alig jönnek, néha úgy érzem, "átpasszolja" nekem azokat, akik neki nem kellenek. Ez most akkor tökéletes példa arra, hogy bizonyos esetekben a kor nem számít? Más is volt már hasonló helyzetben a testvérével?

2013. ápr. 8. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyrészt a kor nem számít, másrészt neked nincs olyan kisugárzásod, nincs meg benned az a bizonyos plusz, ami benne megvan, hiányzik belőled, ezt ő jobban érzi, jobban csinálja.
2013. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert Ő vagy magabiztos, vagy pedig jól játssza.
2013. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért mert jobb csaj.
2013. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az ikreknél láttam ezt. Hiába 2 tojás mindkettő, az egyik valahogy kelendőbb. :D
2013. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A nők 30 felett sokkal magabizosabbak, kiegyensúlyozottabbak mint 20 körül. Valószinüleg ez érződik is rajta.

Nekem ami hasonló megdöbbentő dolog volt amikor az egyik barátnőm babát várt. Még nem is látszódott ruhán keresztül és bárhova mentünk ugy bámulták a pasik hogy döbbenet ö észre sem vette mert állandóan nagyon rosszul volt, kisebb gondja is nagyobb volt mit hogy a pasikat figyelje és a terehesség elött ez nem volt jellemző. Valami megváltozik ilyenkor is valószinűleg, a hormonok a kisugárzás hatása nem tudjuk de érdekes volt amikr mentük valahova 3-4 csaj és szinte csak öt nézték.:)

2013. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont azért nem hozzád mennek oda mert érzödik hogy nincs önbizalmad, nem olyan a kisugárzásod mint neki. Na meg a fiatal fiúknak sokszor kihivás az idősebb nő, hidd el nem kapcsolatot akarnának vele a legtöbben, csak a vadászösztön hajtja öket hogy meg tudják-e szerezni.

A megoldás ne együtt menjetek pasi felszedő túrára. Mnej a barátnőiddel és máris több lesz az önbizalmad.

2013. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lol én hozzád mennék xD nem egy 34 éveshez :D

F19

2013. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszban van igazság :D egy 19 évessel jobban kijönnék, mint egy 34 évessel, még ha az jobban is néz ki...

20/f

2013. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!