Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből jöttek rá osztálytársaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöttek rá osztálytársaim hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
osztályba semmit nem beszélek egész nap fekszek a padon ,nem járok bulizni se miből jöttek rá hogy szűz vagyok?
2013. ápr. 8. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
talán ebböl...
2013. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiből, rád fogták és kész.

Plusz ha pancser vagy, akkor adja is magát a dolog.

2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem tudjuk..
2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj már most látom, h egyesek, h fel lesznek háborodva, h mi az, h rájöttek, h szűz vagy:D
2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szűz emberek kisugárzásán látszódhat. AMit írsz: sokkal visszafogottabbak, kicsit életuntak is lehetnek, lassú mozgásúak, kedvtelenek, nem bulizósak, elvonulnak...talán ebből?
2013. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ezzel csúfolnak?:D

engem kisáltalánosban azzal csúfoltak, hogy szerelmes vagyok az egyik lányba... aztán mikor rájöttek, hogy ez annyira nem gáz, akkor lebziztak... most meg szűzességgel csúfolódnak? pff hová fejlődünk:D

2013. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5 ös ugy avan ahogy írod olyan vagyok ,szerinted inkább menjek prostihoz 22 éves vagyok
2013. ápr. 8. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha elmész k.rvához, attól még nem leszel macsósabb. Semmit nem változol, inkább keres barátnőt és idővel ferfiasodsz egy kicsit.
2013. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnének osztálytársai 22 évesen, ti félműveltek? Mi van ha OKJ-s képzést csinál, ami nem egyetemi hanem csak felsőfokú? Ott tudtommal nem évfolyamtársaknak hívják őket, ha nem pl. osztálytársaknak, max csoporttárs, de az is inkább egyetem. Meg aki szakmát tanul, az már 4-5 évig tanulja érettségi után minimum...
2013. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Prostihoz? Szeddmár össze magad ember!!! Férfi vagy nem? Ne nekünk, magadnak bizonyíts.
2013. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!