Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi nem jön össze nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi nem jön össze nővel, mindig csak barátnak vagyok jó, áruljátok el fiúk nektek hogy kezdődött hogy legyen önbizalmatok, még szűz is vagyok ráadásul, menjek hivatásoshoz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem kell hivatásoshoz menni. próbálj határozott lenni, tájékozott, de ne játszd meg magad.
2013. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Pár kérdés:

Hány éves vagy?

Mit csinálsz?

Mihez kell az önbizalom konkrétan?

2013. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

21 leszek

dolgozom

2013. márc. 29. 22:15
 4/23 anonim ***** válasza:

gondolomvagy kb 15-17 éves... a hivatásostól mit vérsz? Ho írja alá az igazolást anyád helyett?

Ugyan már... szánalmas hogy 17 évesen ez a legnagyobb problémád, hogy nincs barátnöd meg önbizalmad.

Ott rontod el mindig eztm ost megmodom látatlanban, hogy túlzottan nyomulós vagy, mert görcsösen akarosz baártnöt. Vagyis igaázbol nem baártnöt akarsz hanem valakit akit megdughatsz... És ez a célirányosság az arcodra van írva, látjá ka mozdulataidon, a hozáállásodon, és igy azonnal lekoptatnak.

Legyél vagány legyél tökös ne ugy kezd a besézlgetést, hogy öt látod a gyermekeid anyjának, hanem elöször egy havert láss csak benne. Hülyülj vele baromkodjatok a többi meg ugyis jön magátol ha jönnie kell.

És felejtsd el ezt hogy itt vinnyogsz azon, hogy szerencsétlen vagy, mert senki nem fog sajnálni...

Még egyszer elismerésem ,hogy iylen idősen ez a legnagyobb problémád...

2013. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Önbizalma csak annak van aki jól néz ki úgyhogy menjél hivatásoshoz
2013. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Ne menj hivatásoshoz, várj a megfelelő pillanatra egy normális lánnyal.
2013. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

az élethez kell önbizalom, senkiben nem tudok megbízni

barátaim sajnos mind foglaltak a fiúk, akikkel el tudnék menni bulizni vagy ismerkedni nicns lehetőségem semmire

2013. márc. 29. 22:16
 8/23 anonim ***** válasza:

ma 22:15

oké javitom:

elmondásod szerint 21 vagy... és mit akarsz megitncsak a hivatásostol 21 évesen?

2013. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
legalább a gátlásaim megszűnnének hogy szűzként prübálok felszedni valakit, érzem hogy visszatart az ismerkedésben
2013. márc. 29. 22:17
 10/23 anonim ***** válasza:
Hogyan kezdődött az önbizalom? Először is el kellett hinnem, hogy meg tudok változni, és kellett egy nagy adag akaraterő (vagy elkeseredés) ahhoz, hogy ki tudjam húzni magam a sz*rból, a környezetem nulla támogatása ellenére is. Aztán pedig rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok elveszett ember, hogy meg tudom csinálni azt, amitől korábban féltem, és hogy kapok pozitív (vissza)jelzéseket is, csak oda kell rájuk figyelnem.
2013. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!