Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smink vagy No Smink? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smink vagy No Smink? Mennyire jönnek be a kisminkelt csajok?

Figyelt kérdés

valami ilyesmire gondolok: [link]


mennyire jön be ha egy csaj sminkel?


2013. ápr. 8. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
szerintem egy pasinak ez nem igazán számít.. legalább is a bátyám mindig azt mondja hogy ne a vakolattal hódítsak, mert az érdekli őket milyen vagyok az alatt..vagy valami ilyesmitxd:D
2013. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ő pasi.
2013. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek van egy barátom egy svéd lány-nem szőke-és ő sminkes,de saját maga is mindig nagyon szuperül van kisminkelve
2013. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Smink nélkül az igazi. A smink arra jó, hogy eltakard ki vagy.


Pont ma láttam egy csajt, akinek 3 réteg vakolat volt a fején, rikító rózsaszín rózs és még a szeme is ijesztően volt kihúzva. Tipikus bohóc.

2013. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ez jó, ez a természeteshez a legközelebb álló

v a szemet v a szádat emeled ki N

2013. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze nem a bohóc-féle sminkekre gondoltam,hanem ilyesmikre amit linkeltem :)
2013. ápr. 8. 21:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Az ilyesmire is vonatkozik az első sorom.
2013. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szép. De ha a barátnőm lenne akkor smink nélkül ébredne reggel nem pedig így tökéletesre kifestve minden vonalon.
2013. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nem sminkelem magam; ha csúnya vagyok, akkor anélkül is :D Ha meg nem, akkor nincs rá szükségem.

Persze egy kevés smink nem árt meg senkinek sem (én is kiszoktam, ha valami különleges esemény van pl. esküvő, vagy színház), de a három réteg vakolat már elég ocsmány. Szóval sminkből is inkább a természetes a jó, ne úgy nézzen ki, mint aki most jött a bohócsuliból.

2013. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be... max szem:) azt se olyan igen nagyon:D
2013. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!