Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy huszonéves pasinak mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves pasinak mennyire jönnek be a nagyon édes parfümök?

Figyelt kérdés
Pl. Pink sugar (vattacukor illatú). Egy inkább sportosnak mondott lányon

2013. ápr. 4. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
én szeretem, de van aki nem biztos
2013. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Pink Sugar a kedvencem, bár az igazat megvallva minden barátnőm azt használta eddig, nincs viszonyítási alap.
2013. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah szerintem is jó illata van annak, de mértékkel nem jó hogyha már forog a gyomrom tőle és úgy érzem mintha a búcsúban egy vattacukor árus mellet állnék folyton. Nekem még bejön az a cherrys vagy milyen testpermet is.
2013. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben :P

23f

2013. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoljátok, hogy ez már egy tömeg parfüm, mert már mindenkin ilyen van?
2013. ápr. 4. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom szavakba önteni, mennyire nem érdekel :)


22/F

2013. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondoljuk. Viszont a deviáns viselkedésről azt gondoljuk, hogy gáz :D


Úgyhogy nyugodtan édesedj. Sőt, nekem még a csoki illatú is bejön!

2013. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Undorító. hányok lányok. Nekem saját férfi parfümömben is, meg nőkön is a hűvös friss ózonikus illetok jönnek be. Leginkább úgy kell elképzelni, mint a Nivea tusfűrdők illatát. Azok jók.

Az ilyen vanilia, csoki meg egyéb édes szírszar illatoktól hányingert kapok, annyira csömör, fullasztó. Pont mint az édességek maguk. Azokat se szeretem, szintén hányinger keltő gejj.

2013. ápr. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!