Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácsra, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shuurei kérdése:

Mit tegyek? Tanácsra, illetve véleményre lenne szükségem. Normális válaszokat szeretnék, mert igen nehéz helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve vagyunk együtt. Én úgy mentem bele ebbe a kapcsolatba, hogy tudtam milyen ember, nem tökéletes, ahogy senki sem az (én sem). Előfordult már, hogy úgy gondoltam megcsal, mert sok ilyen jel volt, de konkrét bizonyítékom nem volt, ha rákérdeztem mindent letagadott. Nem vagyok féltékeny típus, de sok mindent láttam már kapcsolatok terén és én nem akartam ezzel elrontani semmit, illetve megbíztam benne. Bár az is lehet, hogy nem szerettem őt eléggé.

Most viszont elég kényelmetlen helyzetbe kerültem. A neten megismerkedtem valakivel kb. 5 hónapja és nagyon megkedveltem. Igaz személyesen csak egyszer találkoztunk, de mivel kapcsolatban voltam nem történt semmi, sokáig nem is beszéltünk. És itt jön a de... 3 hete megkeresett, mert azt hitte már szabad vagyok, ugyanis én mondtam neki, hogy valószínűleg nem fog sokáig tartani ez a kapcsolat. Ami valós is volt, mivel én pár napra hazamentem átgondolni a dolgokat. Nem akartam folytatni ezt a kapcsolatot, amit meg is mondtam a páromnak, de ragaszkodott hozzám, ráadásul a 8 éves lányom is saját apjaként tekint rá. Most mit csináljak? Nem vagyok boldog.


2013. ápr. 9. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok boldog."

-Akkor hagyd el!

2013. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy csak 1 gyereked van. Zárd le amit le kell.
2013. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Két dolog zajlik benned párhuzamosan, egymást erősítve. egyrészt távolodsz a régi kapcsolatból, másrészt megjelent egy új. A régi kapcsolatot, ha nem vagy benne boldog, fölösleges fenntartani, még a lányodért sem. Ha ezt eldöntötted és meglépted, nincs akadálya az új felé nyitni. Fontos, hogy a sorrendet megtartsd , ne bánts meg senkit és ne okozz fölöslegesen fájdalmat. (csak annyit, amennyivel egy civilizált szakítás jár)
2013. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.

Persze tisztában vagyok azzal, hogy szakítani kell, de a helyzet picit bonyolultabb és nem akartam kisregényt írni. Ha valakinek van esetleg ideje rám, illetve minden témában nyitott és meghallgatna, annak kifejteném bővebben.

2013. ápr. 9. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!