Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Egyszerűen szembe tudnám köpni magam.

Figyelt kérdés
Először is, tudom, hogy hibáztam, nem is tudom, hogy tehettem ilyet, de lefeküdtem egy leendő apukával. Ha belegondolok a hideg kiráz, hogy voltam képes. A férfi 28 éves, friss házasságban él jelenleg. Egy nagyon vonzó külsejű emberként ismertem meg, és nem tudva, hogy van barátnője kialakult köztünk egy valamiféle vonzalom. Mikor megtudtam, hogy van barátnője minden hiszti, cirkusz nélkül megszakítottam vele a kapcsolatot. Jött időről időre, hogy még tölthessünk 1-2 éjszakát mielőtt megházasodik. Természetesen nem mentem bele. Aztán meg novemmberben kijelentette, hogy jön a baba, meg így megsürgették az esküvőt. Februárban lezajlott az esküvő. A múlt héten viszont meghívott egy szervezet jubileumára, ami bulinak indult, aztán azon vettem észre magam, hogy az ágyban vagyunk egy lakásban. Annyira lelkiismeretfurdalásom van, hogy az valami hihetetlen a gyors szex lezavarása után. A felesége most ugyebár terhes, otthon élnek a szüleivel 4-en. Esetleg megkérdezném, hogy van olyan, hogy egy terhes nő nem tud kielégíteni egy férfit, ezért félrelép az? Nem akarok semmit én a pasastól, nagy a korkülönbség, nem is tudnám elképzelni, hogy esetleg együtt legyünk, kizárt! Bár vonzódok/vonzódtam hozzá, mert egy irtó jóképű emberről van szó, de még a szex sem tökéletes vele. Mi tévő legyek?
2013. ápr. 6. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Imadkozz, hogy a felesége sose tudja meg....
2013. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen voltam A terhes nô szereplôjekènt, pont egy ilyen ............vette el a fèrjemet. Semmi màst nem kívànok, csak hasonlò szitut a kèsôbbiekben..
2013. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk leginkabb a ferfi a hibás. Neki kellett okán hűségesek maradni. Ha nem veled, akkor mással csalta volna meg az asszonyt.
2013. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb részt a pasi a hibás, hisz ő k.rt félre, de te sem vagy piskóta.
2013. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 Biztosan nem venném el senki férjét, és senki édesapját.
2013. ápr. 6. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Voltam, a volt férjem is terhesen csalt meg először....

Mit tegyél? Semmit azon kívül, hogy birkózz meg a lelkiismereteddel.

2013. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele, ha nem veled, akkor mással megteszi, elmegy prostihoz


megszakítottad a kapcsolatot, most már nincs más dolgod

2013. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele hogy mi lenne ha ugyenzt tenne a párod veled mikor te babát vársz és nem lehet a bizonyos idöbe szex köztetek hogy milyen érzés lesz majd hogy csupán azér csal meg mert abba az idöbe nem lehet majd szex a baba várás közbe magadnak is ezt a kifogást mondod majd???
2013. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak szex, semmi más.
2013. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!