Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolnátok erre a férfi helyében?

Figyelt kérdés

Házasságban él, de közben megtetszett neki egy nő, célzásokat tett rá. A nő én vagyok.

Eleinte próbáltam titkolni, hogy mit érzek, küzdeni ellene, de már nem megy. Szerintem látja is rajtam, hogy én sajnos beleszerettem. Ez van, nincs mit szépíteni rajta. Már már odáig jutottam, hogy összeszedem magam és be is vallom ezt neki.

Hogy mit várok ettől? Azt pontosan nem tudom, de úgy érzem, hogy muszáj könnyítenem a lelkemen.


2013. ápr. 9. 13:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

a pokol tűzén fogsz égni...

jusson eszedbe mikor miattad megy szét a házassága

jobb az ilyet elkerülni

2013. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mond el neki. de figyelj oda hogy ne tudja ezt kihasználni. és mond el a feleségének ha a srác lépne feléd. joga van tudni rola hisz te sem örülnél ha a te férjed tenne ilyet
2013. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Vald be neki és örökre elveszítetted...
2013. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hol maradnak a TE elvárásaid? Ennyire kevés elég neked? Nem sok érték marad benned, ha egy ilyen viszonyba belemész. Könnyű semminek érezni magad, érdemes lenne a maradék gerincedet megőrizned, és a másik irányba indulnod, amíg még nem késő!
2013. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3-as! Miért?
2013. ápr. 9. 13:14
 6/21 anonim ***** válasza:

Egy családot szét szakítani nem egy szép dolog...

Próbáld meg inkább kerülni,és elfelejteni.

2013. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam kerülni, de már az sem megy... túl sokat látom ahhoz, hogy sikerüljön úrrá lennem az érzéseimen. Azt hiszem, ő ezt élvezi. Mert amikor kerültem, akkor mintha ő kereste volna az alkalmat a találkozásra. Szinte megkönnyebbült volt a mosolya, amikor újra rendszeresen összetalálkoztunk, ahogy azelőtt is... gondolom rájött, hogy már nem akarom kerülni én sem...
2013. ápr. 9. 13:21
 8/21 anonim ***** válasza:

azert fogod elvesziteni mert ha tetszel neki es megse lepett, az azert van mert nem akar lepni, es ha igy szembesited ezzel plusz szabad utat adsz neki akkor arra van a legnagyobb esely hogy lelep meg a kozeledbol is hogy ne legyel kisertes es megmentse a hazassagat.


temeg ott leszel megalazva miutan kvazi felajanlottad magad. azert ennel kicsit tobb tartasod lehetne...

2013. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szeretőnek lehet megtart, de NEKED az elég?
2013. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy nem tudom mit várok ettől a vallomástól, mert tényleg nem tudom... nem hiszem, hogy képes lennék harmadik lenni egy házasságban. Talán tényleg csak azt akarom, hogy megszabaduljak ettől a titoktól, hogy le tudjam zárni végre ezt az egészet. Talán butaság.
2013. ápr. 9. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!