Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt a chatről?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm (pasi) mostanában sosem látható a chaten. Azelőtt majd egész nap fent volt, most meg napok óta nem látom. Lehet, hogy elutazott, lehet, hogy a mhelyén nem tud valamiért már netezni, sok minden lehet. De nem merek ráírni, mert félek, hogy nyomulásnak venné. Van párja, és én nem akarom elszedni, vagy ilyesmi. Eddig csak egyszer írtam neki a születésnapjára, de nem szoktunk levelezni. Mit írjak neki, hogy ne legyen félreérthető? Ha azt írom, hogy napok óta nem látom a cseten, az eléggé gyanús lenne, mert akkor rájön, hogy figyelem.

Kérlek, ne kezdjetek erkölcsi prédikációba, mert nem akarok tőle semmit. Csak nem tudom, mi van vele. A párjával szoktunk néha leelet váltani, de tőle nem merem megkérdezni, mert eléggé féltékeny (sajnos van alapja rá). Mit csináljak?



2013. ápr. 9. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezen nem kell aggódni, szerintem írj neki egy semlegesebb sort, hogy mi a helyzet vele, rég beszéltetek. Ettől nem dől össze a világ, hagyjuk már ezt a "többet gondol, és húha, felteszi a netre, hogy nyomulok" elképzelést.

Ha a párjának van alapja a féltékenységre és olyan típus is, akkor lehet, hogy lebukott az ismerősöd, és cirkusz van otthon, ezért chat büntibe van:-)

Vannak ilyen beszabályozós típusok.

2013. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!