Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután küldtem neki képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután küldtem neki képet magamról, eltűnt msnről, és azóta se láttam. Pasik, miért vagytok ilyen gerinctelenek?

Figyelt kérdés
Már több napja beszélgettünk, és látott rólam képeket de azok csak arcképek voltak, teljesen odavolt értem azok alapján. Aztán mikor küldtem egész alakosat, akkor szó nélkül eltűnt. Mért nem lehet legalább 1 mondatot írni, hogy bocsi nem vagy az esetem? Ti is így szoktátok csinálni?
2012. szept. 16. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem akart megbántani. Bocs, hogy ilyet kérdezek, de milyen az alakod?
2012. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar megbántani + így egyszerűbb is neki = megoldotta a problémáját
2012. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ASOT ***** válasza:
100%

hát ez ennyi, kevesen mondják meg a másiknak a tutit. főleg így neten ha élőben még nem is ismeritek egymást. sokan szó nélkül pápá azt kész.


szőrnyű de ez van

2012. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az az egy pasi bánt veled így, miért a többit szidod? Miért általánosítasz? Neked sem esik jól, ha egy fiú csalódottságában minden lányt lehord..

19L

2012. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

lehet,hogy elment a nete.

De miért?nem tudta milyen a tested?kövér vagy?

Valószínű nem akart megbántani

2012. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

zsír egy lány véd minket :D

Köszönjük :)

2012. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 ASOT ***** válasza:
lehet h fiú csak odaírta h /L
2012. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ASOT mindent elrontasz :(,had higgyem hogy lány
2012. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Igen védelek titeket, mert azért ez így elég szemétség a kérdezőtől. De ha ti is ezt csinálnátok, akkor ti is kapnátok egy ilyen kommentet.:D

19L

2012. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 ASOT ***** válasza:

jól van, egye fene elhiszem! :)


ment a zöld kéz, a ritka bájos értelmes teremtésű hölgynek! :)

2012. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!