Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal fiúk, mi fog meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk, mi fog meg egy idősebb nőben? Mivel vesznek le a lábadról?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy idősebb nő is lehet nagyon szép.
2013. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint nálam 5-10 évvel idősebbre gondolok.
2013. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudom de sose volt még fiatalabb barátnőm/ csajom

ált 5-10 évvel idősebbek mint én

30F

2013. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lehet tudni ,hogy pl már viszi-e valamire és tudjuk ,hogy megéri vele foglalkozni,érettebb a gondolkodása. Ha kisebb akkor még nem tudod annyira biztosan nagyon kell hozzá ismerni nem tudhatod meddig akarja vinni az életben,és a mai fiatal lányok többségének a felfogása...
2013. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Na de azért az már durva mikor egy 26 éves srác egy 45 éves nővel van együtt.A nő családos és már jó pár éve ezt csinálják.Szerintem ez anyakomplexus...
2013. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint a fiatalab nökben. a kisugárzás
2013. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nálam korfüggetlen: először is természetesen az arca, a "karbantartott" alakja, -kinézete, az öltözködése. Ez persze csak az érdeklődést kelti fel a személyisége, a belső iránt - ha azt is megismertem, és túlnyomórészt szimpatikus, akkor "fog meg".
2013. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudnák kapásból is mondani a környékemről egy "milfet" (fene az ilyen hülye jelzőkbe)egyértelműen meglátszik rajta a kora, de olyan elképesztően nőies meg édes a mosolya, a stílusa (pl öltözködés) is olyan hogy kiemeli és hangsúlyozza az értékeit. (Külsőségeire értem mert nem vagyok közeli viszonyban vele nem ismerem)

Néha egy évben egyszer kétszer fordult elő, hogy láttam pl buszon egy negyvenes nőt aki kajtatott rajtam a tekintetével és aranyosan mosolygott, hozzáteszem nagyon szép nő is volt. Az ilyen nők pedig mégha csak negyedóráig tartó jelenlétükkel meg habitusukkal képesek emlékezetes pillanatokat okozni mert gyönyörűek csak kár hogy ritka az ilyen. Tartja a mondás is hogy negyvenéves korukra ül ki nőkön a szépség (vagy épp a csúfság attól függően miként tengette az életét előtte) ami valóban ki is ütközik. És szerintem ez visszafelé is játszódik hogy az idősebb meglát olyan adottságokat a fiatalban, amit amúgy az egyetemes korosztályában előforduló személyek között keres felkelthet egy viszonylagos értékű vonzalmat mégha áltatja is önmagát hogy ő márpedig fiatalok között nem matat merthogy az nem ütheti meg a szintjét szellemileg sem testileg, ez azért van mert az ember az erősebb ingerek felé törekszik ezt ugye általánosságban a saját korosztálya körül éli meg, de ha a fiatalnak rá van igénye, az idős meg értékeli és viszonozza annak megfelelően akkor ott máris adott a helyzet hogy barátság, szerelem vagy szex. Mert mondom tizenhét éves koromig meg se fordult a fejemben hogy a milfek vagy éppen a fiatal tinik így meg úgy de mire elértem a húszat történtek olyan dolgok amiért mostanra nagyon meg tudom "szemezgetni" őket, ha adja magát a pillanat (akár egy régi élményre emlékeztető impulzus vagy a megkezdett esztétikai gyönyör).

Próbáltam jól és részletesen megfogalmazni mit gondolok a témáról, döntsd el te hogy hasznát veszed e. 21f

2013. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szőrösebb a luka, nem olyan divat borotvamániás mint ezek a mai kis tinigányok.

Nagyobb csöcs, kerekebb seggük van, jóbban be vannak már járatva, taposott ösvényen jó haladni....van fogalmuk a faszról...Nincs műkörmük!

2013. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!