Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért az idősebb fiúkhoz/férfi...

Miért az idősebb fiúkhoz/férfiakhoz vonzódom? Nem sok velem egyidős fiú tetszett eddig. Sportolok, versenyeken mindenkivel nagyon jóban vagyok, ők mind idősebbek.

Figyelt kérdés

Van egy szülő edzésemen, a gyereke jár, tudtommal nincs senkije, és régóta akartam vele beszélgetni, mert láttam, hogy jó humora van és mindig kérdezte hogy ne segítsen-e pakolni.

És egyszer, amikor verseny volt nálunk, épp egymás mellett ültünk, és elkezdtünk beszélgetni és egyből megvoltak a közös témák, azóta is jóban vagyunk. Sokat gondolok rá, hogy milyen jó barát meg ilyenek. Meg alapból több fiú barátom van, mint lány. És. Már nem is tudom mi van velem. Már vagy 2 hete nem találkoztunk, mert szünet volt, és sokat gondoltam rá. Mit gondoltok? Esetleg valaki van/volt még így? Köszi : )



2013. ápr. 8. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan nálatok hogy anyu több éves korodig szoptatott, vagy fater szinte egy burokba zárt?
2013. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
:D LOVE FOREVER! :D
2013. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem.:D Egyébként a szüleim elváltak... és ha nem lennének a barátaim már nem tudom mi lenne
2013. ápr. 8. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Sok gyermeket kívánok, egészséges, szexuálisan túlfűtött élettel! :D LOVE FOREVER voltam :D
2013. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
47%
Akkor valoszinuleg apakomplexusod van mivel neked az apukad nem ugy torodik veled abban a szemelyben is ot latod vagy probalod beleroltetni ebbe a szerepbe. Ez semmi felekepp sem komoly dolog.
2013. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy, és delikvens hány éves?


Ne nevezzünk már mindent apakomplexusnak.

Engem szeret az apukám, én is szeretem őt, jobb fejet nem is kívánhattam volna, mégis az idősebbekkel jöttem ki jobban tinédzser korom óta, és nekem is több fiú barátom volt, de bennük egyszerűen egy kedves játszópajtást láttam, és bizonyos dolgokról nem tudtam velük beszélgetni, ami nagyon hiányzott intellektuálisan.

Nem akarlak érettebbnek se titulálni, se apakomplexust rád sütni, mert az is meg lehet, hogy egyszerűen egy rajongást táplálsz eziránt az ember iránt, és ennyiről van szó.

2013. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy (db:)) idősebb férfi. Jó humora van, vannak közös témáitok. Bejön neked. És ennyi. Akkor hol a gond? Nem értem:)
2013. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. vagyok, még egy kérdésem lenne. A veled egykorúakat nem is nézed meg? Csak ennyit akartam még:)
2013. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. és 8. vagyok, mégegy eszembe jutott! Azt is lehet, hogy csak véletlen, hogy mindig az idősebbekben szoktál meglátni valamit. Ja és én am lány vagyok, sz'al:)
2013. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!