Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha én pl internetezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha én pl internetezni szeretek a legjobban a világon?

Figyelt kérdés
Vagyis hát ez kicsit sarkos kijelentés, de nekem olyan volt az életem mindig, hogy sose vágytam többre, csak legyen internet, szex és kaja meg mindennap vagy 10óra alvás. A barátnő rész nagyon nehezen jött össze, de hiába tanultam meg elég rögös utat végigjárva csajozni valamennyire, mostmár nem érdekel, le van tudva. Nem értem az emberek miért pörögnek rá, hogy folyamatosan elörébb kerüljenek az életben...hát nem jo nekik, hogy mindennap ugyanaz van? Ha egyszer megkapnak mindent ami kielégiti az igényeiket, akkor miért vergődnének? Miért nem elégednek meg?
2013. ápr. 9. 15:58
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és van olyan néha, hogy hazajövök a barátnömtöl és alig várom, hogy a kis kényelmes székembe ülhessek és internetezzek.
2013. ápr. 9. 16:00
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom még nem dolgozol hogy ennyire céltalan és haszontalan életet élsz... majd réá
2013. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló voltam, amíg nem volt munkám. Élveztem az életet, nyáron csak strandoltam, pasiztam, buliztam, és aludtam, utazgattam...Azt hittem nekem ez így bőven jó.

Aztán elkezdtem dolgozni, és rájöttem, hogy muszáj továbblépnem, mert így egy senki lesz belőlem. Nem ülhetek folyton otthon, nem tarthatnak el örökké a szüleim. És ha már magamat akarom eltartani, akkor tegyem azt úgy, hogy a megszokott életszínvonalat kapjam..Így hát tanulnom is kell, meg kapcsolatokat kiépíteni, de megéri. :)


22L

2013. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, bocs, nekem nem pörgött annyira az élet, mint a lányoknak...én nem élhettem ki magam, akármennyire szerettem volna. Becsajozni is ugy tudtam, hogy rengeteg elutasitás után lett 1 barátnöm...más lányok meg lefekszenek egy nyár alatt több fiuval is...nekem e téren csak a kuncsorgás jutott...ugyhogy én nem élvezhettem az életet, mert ahhoz jól kéne kinézni ugye...
2013. ápr. 9. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
neked csak az az élvezet ha egy nyár alatt lefekszel egy csomó emberrel??? :D szegényes lehet a fantáziád...
2013. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem, de az élethez az is hozzátartozna, hogy az ember fiatal korában szexel amennyit csak bir...


ok, hogy te ezt fel nem foghatod, mert nem tudod megérteni, milyen az, mikor az ember csak él-él és semmi sex, és történik vele az élet, és azt látja, hogy mások dugnak, ő meg nem. És igy telik el a gimi, az egyetem, az élet.

2013. ápr. 9. 16:19
 7/8 DJhun3 válasza:

Figyelj... az élet nem abból áll hogy csak úgy "vagy"...

ha minden nap ugyan azt csinálod és semmi mást akkor lényegében egy szintre kerülsz egy növénnyel.... az is csak ki nő van bimbaudzik stb. nem rosszindulatúan mondom, de az élet a fejlődésről szól.... de egyébként ha ez tesz boldoggá akkor csináld mert egy idő után biztos érdekel majd más is...

2013. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem igazán.
2013. ápr. 9. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!