Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy akik kínozzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy akik kínozzák az embert a sikertelensége miatt, ugyanazok szólnák meg a legjobban, ha kicsapongana?

Figyelt kérdés

Van egy "kedvex közeli ismerősöm", aki rendre megszól, mert nem kellek a nőknek. Elég undorító és nyers módon teszi, de ez most mindegy.

Ugyanő nemrég elhordta mindennek egy másik ismerősét, mivel két héttel az esküvője előtt megfektetett egy lányt. Miközben az említett illető maga se egy szentfazék, szintúgy rengeteg nőt megdöntött már.

Az lenne a kérdésem, hogy milyen alapon érzik magukat az ilyen embereke ítélkezni mások felett, akár mínuszos, akár plusszos tendencia esetén?


2013. febr. 25. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
azért egy vőlegényt kiosztani, mert 2 héttel az esküvő előtt megfarkalt valakit...az jogos.
2013. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csefy, elnézést, félreérthető volt. A lány házasodott két héttel később és őt fektette meg a fickó.
2013. febr. 25. 22:45
 3/14 anonim ***** válasza:
mert kisebbségi komplexusa van és így palástolja ill bizonyít saját maga előtt
2013. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
jaaa. ez esetben egy tahóról van szó. vannak ilyenek, néha mi itt is ilyenek vagyunk. mondjuk papolni csak olyanról szoktam, amiben ,,jobb`` vagyok
2013. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
abba köt bele amibe tud.:D De nyilván egy skálán mozog azért.Itt mind2 esetbe elég könnyen bele is lehet kötni.
2013. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ivan Iljics ***** válasza:

De a csaj lebukott, a barátnője ki is írta.

(Csak viccelek).


Milyen alapon? Semmilyen. Nincs alapjuk rá és félnek tőle hogy őket is megszólják. Palástolni akarják saját gyengécske önbizalmukat azzal hogy másokkal kellemetlenkednek.

Vagy a másik véglet, egoista barmok akik azt hiszik ők a világ királyai és bármit megtehetnek.

2013. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
60 %, egy kicsit bővebben!
2013. febr. 25. 22:51
 8/14 A kérdező kommentje:
Az ő élettársa szerint engem akar buzgóbb csajozásra sarkallni ezzel. A végén még meg kéne hálállnom neki. Olyan az egész, mintha présgépben lenne az ember. Ő megkérdi, mikor b@sztam utoljára, meg mikor láttam legutóbb pinát?-ez szó szerint ezekkel a szavakkal megy, karácsonyra meg egy nem várt ajándékot kaptam tőle, egy punci formájú nyalókát, mondván, ha nincs igazi, nyalogassam azt!Ez a présgép egyik lapja. A másik pedig az, amelyiket a csajok képviselik, akik rendre elküldenek, mivel nem vagyok elég jó. Szóval a mozgástér egy ilyen "présgépben" eléggé leszűkül, ezért szeretném legalább az egyik lapot megszüntetni.
2013. febr. 25. 22:59
 9/14 anonim ***** válasza:

ha kötekedős a tag akkor úgyis talál valamit de ez a 2 dolog elég oda dobott téma volt neki.Esküvő előtt megcsalás nem szép dolog könnyű megszólni és még helyeselnek is neki mert tényleg fa*szság.Hogy te sikertelen vagy a nőknél, abba is könnyű belekötni mert az jön le az embereknek, hogy valószínú saját hibád miatt van így.persze az ha valaki tanácsokat ad meg építő jellegű kritikát az megint más,lehet ezzel ösztönözni is az embert.

de ez a srác csak sziplán pofátlan a leírtak alapján és ennyi.

2013. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem srác, hanem meglett férfi. Szerintem lenéz engem, mert ő minden nőneműt megfektetne és meg is döntött már, én meg nem. Éspersze a filozófiája az, hogy "mind dugni akar". Mondom, nekem nem megy. "mer béna vagy!" Világos.
2013. febr. 25. 23:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!