Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövéren van esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

.JEROMOS.2001 kérdése:

Kövéren van esélyem egy fiúnál, aki nem kedvel? És ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt írod hogy nem kedvel és még kövér is vagy a kettő túl sok, ahhoz h a válasz igen legyen.
2013. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha csak az lenne a kérdés, hogy kövéren lenne-e esélyed, akkor a válasz igen lenne. De ráadásul nem is kedvel?? Hát így ne haragudj, de nem igazán.
2013. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kedvel, akkor soványan sincs esélyed.
2013. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

a kövért hogy érted, nagyon elhízott?

a nem kedvelt, hogy érted mert én és a pasim úgy jöttünk össze, hogy "utáluk" egymást de ez csak idézőjelbe, mert olyan sértéseket vágtunk egymáshoz ami egyben flört is volt xd aztán meg összejöttünk, így izgibb volt xd igaz én nem vagyok kövér, de hááát ha sérteget, akk nem, ha így flörtölve sérteget akkor igen, és ha meg annyira utál, hogy rád sem néz akkor nagy NEM

2013. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Polipop ***** válasza:
Nincs.
2013. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jeromos... XD Kamuuuuu :D

Amúgy ha igaz mégis, akkor lehet nem ismeri a csávó(csak látásból), de ha megismerné, kedvelné. :)

2013. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Meleg dagi fiú.:D
2013. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már bocsika de az ismerőseim Julinak hívnak,mivel LÁNY VAGYOK!És a kacsámat hívták Jeromosnak azért ez a nevem!Úgy hogy ha nem világos valami,akkor kérdezz ne vonj le semmit ,vagy ha tudsz ételmeset írni!
2013. ápr. 11. 18:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Kövérség sztem szinte semmit nem számít. Attól még lehet valaki szép és nőies :)Ha 90 kiló alatt vagy, akk még szóra sem érdemes :) Ha meg nem kedvel... annak van vmi oka...szüntesd meg ezt az okot. Légy vele kedves stb... így nem lehet oka nem kedvelni téged. Ha még utána sem kedvel, akkor kicsit túlozva, egy ellenszenves ellenséges fasz... Vagy csak egyszerűen üti egymást a személyiségetek. Ezzel a kettővel mit tenni nem lehet.
2013. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A "kövérség" még nem lenne probléma, de hogy Te miért akarsz ennyire importálni a sracnak az jó kérdés.... Keress olyat aki érted rajong, és udvarol neked, az az ember többet ér hidd el. :-))
2013. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!