Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem az egész szituációt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az egész szituációt, most mi van? Tényleg csak barátkozni akar? Vagy lehet még esélyem nála? Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Még jó pár hónapja találkoztam egy sráccal egy buliban, de nem volt semmi. Aztán 2-3 hónappal később írt egy üzenetet facebookon és bejelölt ismerősnek. Onnantól kezdve rengeteg beszéltünk, szinte minden nap órákon át. Félreérthetetlen utalások, jelzések voltak mindkettőnk részéről, végül végre valahára elhívott találkozni is. Én úgy éreztem, hogy jól sikerült a találka, kicsit bátortalan voltam ugyan, de ez szerintem betudható annak, hogy ez volt életem első randija. A srác is jól érezte magát, legalábbis ezt mondta. Ehhez képest megváltozott a helyzet, nem lett tovább semmi.


Mint kiderült nem tud többet elképzelni barátságnál, megkért, hogy ne haragudjak rá ezért stb. Ez mondjuk elég kínos volt nekem, már megint jól pofára estem, de mindegy. Ezután a chatelés után még 1-2* írt, ugyanúgy nagyon kedves és érdeklődő volt, mint régebben, csak épp azok az apróságok hiányoztak (pl. becézés ilyesmi), ami régen volt.

Ezután sokáig egyáltalán nem beszéltünk, egyrészt suliban is zűrös időszakom volt, nem volt túl sok időm ilyenekre, másrészt nem is akartam nagyon facebookozni, mert tudtam, hogyha mindig beszélünk, nem fogok tudni túllépni rajta. Ezért tudatosan kerültem a lehetőséget arra, hogy chateljünk. Hozzáteszem, így sem igazán tudtam még túl lépni ezen az egészen, de ez már az én bajom.


És most pár napja ismét megkeresett, rám írt. Megint nagyon kedves és figyelmes volt, érdeklődő, és még tanácsot is adott. Kérdezte, hogy készülünk-e a húsvétra meg ilyesmik. Nagyon jól esett, hogy érdeklődött, keresett, de tudom, hogy csak barátok lehetünk.


Néhány ismerősöm viszont azt mondja, hogy még esélyem is lehet nála, lehet, hogy rájött, hibázott vagy ilyesmi.

Én nem bízok ebben. Nem is tudom, mi lenne a jó, ha meggondolná magát, vagy ha nem.


Mindenesetre nekem nagyon furcsa ez a barátság. Vagyis az oké, hogy amikor lekoppint ezt mondja, manapság valahogy ez a bevett szokás, de sosem tapasztaltam még, hogy egy ilyen eset után lehet barátság a két fél között.

18/L



2013. márc. 31. 22:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak értelmes, normális válaszokat várok. A pozitív és a negatív véleményeket is szívesen fogadom, de kérlek kulturáltan fogalmazzátok meg. A trollkodók kérem inkább kerüljenek, és szórakozzanak máshol.
2013. márc. 31. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is bátortalan volt, vagy mondjuk a randin rosszul reagáltál, és ebből ő arra gondolt, hogy te nem akarsz tőle semmit, így inkább lépett, és azt mondta, hogy legyetek csak barátok. Vagy lehet, hogy közben másokkal is randizgat, és te vagy az x+1-edik a tarsolyban, és esetleg nem jött össze neki másokkal, ezért újra felvette veled a kapcsolatot, vagy csak nem akar hanyagolni téged, arra gondolva, hogy ha másokkal nem jön össze, akkor te még mindig ott vagy neki potenciális partnerként. Igazából ezeket a dolgokat tisztáznotok kellene, mert így hetekig-hónapokig el lehet szórakozgatni, csak nincs sok értelme.
2013. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel gyakorlatilag nem jártatok együtt, csak a barátot látja benned. Természetes hogy ír, megkeres, ezek után még beszélgethettek. De ha azt mondta, csak barátként tekint rád,te is egy vagy a jó ismerősei közül. Viszont ha idáig nem foglalkozott veled, és most feltűnően sokat ír, talán szeretne valamit. Sok sikert :)
2013. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én akkor próbáltam tisztázni a helyzetet, hogy miért nem tud többet elképzelni meg ilyesmi, de igazából nem jutottunk egyről a kettőre. Konkrét dolgot nem mondott, én pedig nem akartam erőltetni a dolgot. Pedig, ha másért azért jó lett volna, ha elmondja, hogy miért nem, mert abból én is tanulhattam volna, de hát ez van.

Azt valahogy nem tudom elképzelni, hogy ne érezte volna, hogy nem akarok tőle semmit, hiszen én is félreérthetetlen utalásokat tettem neki, amiket le is reagált, tehát érezte ezt ő is. Mondjuk a randin eléggé paráztam, és ott valahogy ez nem jött át, de az ő részéről sem, tehát ő sem utalgatott, bókolgatott. Az meg mondjuk szerintem nem gáz, ha az első randin nem smároltam le.. :D


Nem tudom..Nekem valahogy furcsa ez az egész. Mert tök jól esik, hogy keres és érdeklődik, mert barátnak sem utolsó, de az az igazság, hogy még mindig vonzódom hozzá. Viszont óvatos leszek, nem szeretnék megint pofára esni, főleg nem miatta. Csak nem tudom, mit tegyek, keressem néha én is, vagy várjam, hogy jelentkezik-e még..

2013. márc. 31. 22:51
 5/7 A kérdező kommentje:

Feltűnően soknak nem mondanám. Több mint 2 hétig egyáltalán nem beszéltünk, ezek után a minap rám írt, akkor nagyon jót beszélgettünk, nagyon kedves, nagyon érdeklődő volt, ő is mesélt az elmúlt napjairól. Azóta nem beszéltünk, bár alkalmunk sem volt, mert egyszerre nem voltunk online.

Hát, majd kiderül, akar-e valamit. :)

2013. márc. 31. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szokott jelentkezni, bizonyára még fog, de ha nem ír, írhatsz neki te is. Egyszer-kétszer még belefér, de hónapokig az ilyen macska-egér játék nem éri meg. Néha jobb ha az ilyesmit nem erőltetni.
2013. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt most nem teljesen értem, utolsó. Ha keres, nyilván nem leszek bunkó és visszautasító egy beszélgetést tekintve, mert ez egyáltalán nem én vagyok. Csak jó lenne valahogy biztosra tudni, hogy mi zajlik le ilyenkor a pasik fejében. Vajon tényleg azt gondolja, hogy a történtektől függetlenül lehetünk jó barátok és ezért keres?!
2013. ápr. 1. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!