Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mindig együtt fürdötök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mindig együtt fürdötök? Mennyire lehet izgató az együtt történő zuhany vagy fürdő? Feldobható vmivel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig együtt fürdünk, de mindenki másnak azt ajánlanám, hogy ne tegye! Nem azért mert nem jó, vagy ilyesmi, de minden nap nem szabad. Totál megszokjátok egymást egy idő után... nem lesz már benne semmi élvezet. Legalábbis én ezt tapasztalom. Ha nagyon szereted a sárgadinnyét, de mindennap ehetsz, akkor egy idő után ráunsz. Szóval én nem ajánlom a mindennapos együtt fürdést/zuhanyzást.
2013. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néha jó bevetni vágyfokozónak,felpezsdíti kettőtök viszonyát.Egymás beszappanozás,masszírozása izgatóan hat mindkét félre.Néha kellenek ilyen alkalmak.
2013. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Mi csak akkor fürdünk együtt, ha az asszonynál vagyunk, mert ott elférünk a kádban és kényelmesen tudunk tusolni.
2013. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az perverz ha egymást szappanozzátok és mossátok minden testrészén?
2013. ápr. 9. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Ő 6-kor kel, én 7-kor és neki 7:25-kor megy a busza. Ja, reggel szoktunk fürödni. Meg amúgyis, ilyenkor rohanás van, nem tipitapi.

Néha szoktunk együtt fürödni, de akkor annak nyilván más a hangulata és ideje.

2013. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sok mindennel fel lehet dobni. akit érdekel, privátban adhatok ötleteket.
2013. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elküldheted az ötleteidet. De itt is jó ha leírod.
2013. ápr. 9. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:

én azzal szoktam feldobni mikor együtt fürdünk, h belefingok a vízbe, de nem olyan halkat, hanem olyat ami csak úgy tör ki.

ekkor azt szoktam mondani, h látod drágám,csorók vagyunk de azért jakuzzira telik

parasztjakuzzira

2013. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!