Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm listát készít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm listát készít arról, hogy hogyan öli majd meg magát. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem komoly kapcsolat,csak kavarunk,nem vagyok szerelmes,szerintem ő sem. Viszont ma megijedtem,szerintem dobni fogom. Nézegettem a cuccait,láttam egy füzetet,mondom megnézem hogy ír,erre vagy 30 féle módszer az öngyilkosságra,meg egy csomó dolog amit meg akar tenni mielőtt meghal. Nem tudja hogy láttam,de senki em gondolná róla,állandóan vigyorog, lenézi a sírást,tök hiperaktív...stb. Normális ez?
2013. ápr. 9. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
qrvára nem az. szólj a családjának
2013. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen teljesen normális.. Majd kinövi
2013. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Direkt akarta, hogy megtaláld füzetkéjét. Ócska trükk.
2013. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Ő dolga
2013. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
inkább legyél vele mint h ott hagyd ba,sz.dki
2013. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

bűnügyi szempontból ez most elég baj amit írtál

mert ha ugyanis a lány öngyilkos lesz és te tudtál erről a szándékáról és a nyomozóhatóságot v a szüleit nem értesítetted akkor bűnrészes vagy!!!!

2013. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Táska mélyén volt összegyűrve,nem hiszem,hogy direkt akarta volna,de ha téll ilyen beteg dobni fogom. Érdekes,mert soha nem rinyál semmi miatt. Családját még nem ismerem inkább kihagynám
2013. ápr. 9. 21:52
 8/26 anonim ***** válasza:
Ez nem normális! Az is komoly baj ha azt ajarta h megtaláld, az meg főleg, he tényleg meg akarja tenni.
2013. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 DJhun3 válasza:
Háááát... ha jól láttad amit láttál akkor abban biztos lehetsz hogy ez nem normális... de tényleg! sőt inkább elég komoly
2013. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

vicces h turkálsz a cuccaiban

de az ilyenekre én nem mondok inkább semmit biztos nagyon rossz élete van jaj~

2013. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!